Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te parod is ilyen?

Figyelt kérdés
Beleiszik minden közös üvegbe vagy flakonba, WC utan nem mos kezet, igy nyul elelmiszerhez, meztelenül vagy "egyszal-gatyaban" maszkal otthon, ebednel beleköhög az arcomba, a szemetes vödröt nem ismeri, hazimunkaban nem segit...ez normalis neki.
2013. dec. 3. 03:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%

Fiatal vagy mèg mi?:)

Amùgy szerintem nem enyire drasztikus a helyzet azèrt...

2013. dec. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen, pont az ellenkezője, tiszta és igényes, de őt is szoktatni kellett, ennyire viszont soha nem volt gáz.
2013. dec. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
ezt választottad.
2013. dec. 3. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Az enyèm rend és tisztaságmániás, mindenben segít, de szeret gatyában màszkálni és pucéron aludni meg beledézsmálni a kajába... Senki se tökéletes, de azt hiszem nálatok ráférne egy kis nevelés az emberre.
2013. dec. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Ha olyan lenne, mint a tied, akkor nem lenne a parom.
2013. dec. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Beleiszik minden közös üvegbe vagy flakonba

- Nem, sőt utálja ha más beleiszik.

WC utan nem mos kezet, igy nyul elelmiszerhez

- Nem, bár ha hajnali egykor megy pisilni, akkor van hogy csak visszatámolyog, de reggel megmossa a kezét. Így élelmiszerhez végképp nem nyúlna.

meztelenül vagy "egyszal-gatyaban" maszkal otthon

- Ez se jellemző rá, még nyáron is felvesz egy inget, bár kigombolja. Mondjuk ezzel nekem nem lenne semmi bajom, én imádok nudizni nyáron :)

ebednel beleköhög az arcomba

- Hát ez undorító, ilyet se csinál

a szemetes vödröt nem ismeri

- Na azt az enyém se mindig :) Szeret az íróasztalán gyűjtögetni mindenféle csokipapírt stb. :)

hazimunkaban nem segit

- Segít, bár szereti húzni halogatni (megvár, ráérünk arra még)


Amúgy szerintem piszkosul igénytelen párod van. Bocsi.

2013. dec. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ilyen!
2013. dec. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

1 . Beleivás üvegbe/flakonba :Olykor előfordul mindkettőnk részéről ,egymástól nem undorodunk ,nem vagyunk szájfájóak.

2.Kezet mos ,de hazudnék ha azt állítanám ,hogy sose maradt még el (éjjel ).

3.Az ,hogy egy gatyában mászkál otthon előfordul,de egyáltalán nem zavar !!!

4 .A szemetet nem dobálja szét!

5.Házimunka... hmmm mit nevezünk annak ? Nem állítom be magam mellé takarítani. Viszont ellenben nagyon sokszor /és nagyon jól (!!!) főz .

2013. dec. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Nem-nem

Igen-igen...de ezt szeretem, általában én is csak 1 trikóban és egy bugyiban vagyok napközben / 2-en élünk, panel, télen is 25fok/

Nem,,tüsszenteni sem

Ismeri..szégyen, de majdnem mindig ő viszi le a szemetet

Házimunkában ritkán segít jelenleg, mert itthon vagyok, de egy szóra segít ha kérem, amíg dolgoztam, ő többet végzett a beosztásunk miatt

2013. dec. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
*lemaradt : Nem gusztustalan,hogy beleköhögjön az arcomba stb .
2013. dec. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!