Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a feleségem. Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a feleségem. Azt mondta beleszeretett másba. Mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Elsők voltunk egymásnak. Gyerekként 4 év tiniszerelem volt. Nagyon makacs és erős jellem. Sajnos mindig mindent megkapott az élettől és ezért sosem tudta a dolgokat megfelelőképp értékelni. Engem nagyon értékes embernek tartanak, Őt elfogadták mellettem. Jelenleg csak nekem maradtak barátaim, neki még a család sem ad igazat. A 4 év tiniszerelem után jött 4 év szünet a főiskola alatt. Megpróbáltunk mind a ketten komoly kapcsolatokat kiépíteni. 4 évig egyszer sem beszéltünk. Utána 1x újrakezdtük és Ő elhagyta értem az akkori kapcsolatát és újrakezdtük. 8 évig újrajártunk, összeházasodtunk. 3 év házasság és gyereket akarva éltünk. Egyre kevésbé beszéltük meg a problémákat, mindenünk megvolt, de mindamellett hogy szerettük egymást, elhidegültünk. Nem klasszikus értelemben, de nem tettünk egymásért eleget. Erre jött egy ember, és pár hónap alatt megmutatott neki valamit, amibe úgy érezte elmenekülhet és faképnél hagyott. Én elhagytam a házunkat (ami az övé marad), de Ő is. Senkivel nem beszél a dologról. Talán nincs is kivel. Én most sok segítséget kapok, de éjjelente mindig elbizonytalanodom. Akihez ment úgy gondolom csak katalizátor volt, nem szerelem amit érez. Ráadásul elvált férfi, gyerekkel az oldalán. Exem pedig sose volt híres a toleranciájáról. Se autója nem lesz, se élete, de ezt választotta, mert látta a rokonait, hogy milyen boldogtalanok és már két gyerek is van. Ebből nem kért. De akkor se értem hogy miért nem próbálkozott. 1 éve sok külső forrásból táplálkozik: Yoga, énképelemzés és hasonló "fórumokból". A férfi mint elvált ember biztosan sok élettapasztalattal látta el a válással kapcsolatosan. Elvileg még le sem feküdtek (amit sokan kétségbe vonnak, mert ilyen nincs) Párszor találkoztak. Mi lesz velem? Tudom hogy senki nem mondhatja meg a frankót, de kíváncsi vagyok Rátok!

2013. dec. 3. 04:35
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Az lesz, hogy most jön pár hónap rózsaszín köd a nejednek, aztán nagyon hamar ki fog józanodni. Ugye az ipse csak addig dürrög, addig töri magát, amíg nincs meg a nő, de ha már ott van az ágyában, akkor biza' jönnek a szürke hétköznapok, amik pont ugyanolyanok lesznek, mint veled. Plusz gondnak ott a gyerek, a világon nincs annyi vitaforrás, mint az új partner gyereke... Nem kizárt, hogy 6-8 hónap múlva vissza akar majd kullogni, a kérdés inkább az, hogy tényleg EZ kell neked? Ez a nő sosem volt társad, ha így felrúgta a közös életeteket.

36/N

2013. dec. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hosszútávon neki lesz rosszabb, valószínű olyan ez neki mint a hirtelen jött gazdagság amiért szó nélkül feláldozott mindent de a pénz hamar el szokott fogyni és utána ráébred, hogy hülye volt a biztosat feláldozni a bizonytalanért.

Viszont, ha tényleg olyan makacs és önérzetes mint mondtad akkor nem fog visszajönni soha még akkor sem, ha szeretne. És ahogy az első válaszoló is írta, a férfiak az elején kaparnak főleg akkor, ha foglalt nőt akarnak megkapni de olyan ez mint autóversenyen az első 10 körben széthajtani a motort, miután mellette lesz a feleséged akkor egyik nap olyan lesz mint a másik de már nem lesz sem férje, sem semmije csak egy újabb unalmas férfi.

Hogy veled mi lesz? Azt nem tudom, csak az lehet amit te csinálni akarsz.

2013. dec. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Oscar Wilde: "Amikor egy szerelem véget ér, a gyenge sír, a gyakorlatias rögtön keres egy másik szerelmet, de a bölcsnek már van egy tartalékban. "
2013. dec. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy ennyi idő után derült ki, hogy milyen egy sekélyes nővel PAZAROLTÁL EL ENNYI IDŐT.


Őszintén sajnálom...

2013. dec. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő fog rosszabbul járni, részvétem a sok elvesztegetett időhöz.
2013. dec. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz nőt választottál. Amúgy szex nélkül egy feleség se lép le másik pasival. Talán nyugtat az exed, hogy ne dühöngj. Tudod hazudni könyebb. Nem biztos, hogy visszakönyörgi magát, de erre mit mondjon az ember. Nem jó feleséget választottál.
2013. dec. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az lesz veled, hogy szépen meggyászolod. Mert feltételezem szereted. Aztán találsz majd egy normális rendes lányt aki őszintén szeret tisztel téged. Feleségül veszed, és boldogok lesztek.


Az exed pedig rájön hogy orbitális nagy hülye volt hogy otthagyott téged, és nem értékelte azt amije volt. Talán még vissza is könyörgi magát, de nem szabad visszafogadni. Lehet hogy évekig nem is talál mást. Megtudja mi az a magány, és hogy mit dobott el magától.


Vissza fogja kapni az élettől amit veled tett!


Az én exem legalábbis visszakapta:) és azért is irigykedett, hogy én boldog vagyok nélküle a férjemmel.


27/N

2013. dec. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azóta pár nap eltelt. Szenvedés van dögivel, és lesz is. Tudjátok nagyon fontos, hogy kivülállók véleményét is meghallgassam. Nagyon értékes embernek tartom magam és mások is. Ez erőt ad, hogy az egom is visszatérjen amit lerombolt. Ha racionálisan gondolkodom, akkor nem lehet folytatni. Mert az ég világon semmi nem változik. Eleinte csodás lenne, de a bizalom megszakadt, ami nélkül élni lehetetlen. És nekem még sok van hátra a statisztikák szerint. Idő kell hogy elengedjem a múlt emlékeit, felejteni nem akarom, de bízom, hogy a jövő majd hoz valami olyan újat, amiből ha visszatekintek, akkor elégedett leszek. Tudjátok bennem is volt sok feszültség. Nagy megfelelési kényszer. Olthatatlan volt az igénye az állandó lángolásra. Valahol én is rosszul éreztem magam, de nem akartam soha válni. Kialakult időközben egy betegségem (ekcéma), a semmiből tört elő. Már nagyon sok vizsgálaton és próbálkozáson vagyok túl. Jelenleg abban reménykedem, hogy pszihoszomatikus volt az eredet és idővel ha elmúlik, ahogy Ő is, akkor annál ékesebb bizonyíték nem kell majd nekem, mint a testem válasza a lelkem betegségére.
2013. dec. 4. 04:43
 9/10 A kérdező kommentje:
2. hozzászólónak üzenem, hogy sose tudtam Oscar Wilddal azonosulni. Én sírtam, de ha nem sírtam volna, az lett volna a szörnyű. Megélem a válásom. És ha bölcsnek hívjuk akinek már van másik partnere, akkor hajrá, nem szeretnék bölcs lenni. Ember akarok lenni és maradni!
2013. dec. 4. 04:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék rá, hogy hogyan alakultak a dolgok.
2021. febr. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!