Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan gondolja amit mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja amit mondott? Tegnap a pasim berugott es vegre kimondott olyan dolgokat amire mar regota vartam. Az igaz, ha valaki reszeg akkor igazat mond?

Figyelt kérdés
Teljesen megnyilt elöttem es elmondta, hogy mitöl fel es, hogy mennyire szeret. Egy bulizos-csajozos pasirol van szo. Hihetek neki?
2013. dec. 3. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. dec. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínű.

Habár én teljesen részegen mindenkinek szerelmet vallok.

2013. dec. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Az alkoholtól bátorságot kapott megnyilni!
2013. dec. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, pl. én ha részeg vagyok mindenkinek szerelmet vallok, azoknak is, akiket utálok. Szerintem erre azért nagyon ne építs.
2013. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én részegen már lefeküdtem Cindi crafordal fiatalabb korában de aztán reggel rájöttem hogy egy kecske volt.
2013. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ülj be egyszer egy olyan kocsmába ahol sok a részeg és hallgasd a beszédüket. Össze-vissza hablatyolnak. Talán egy ilyen után nem teszel fel ilyen hülye kérdéseket, amire talán a jövödet akarod épiteni.
2013. dec. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BlackSword ***** válasza:
Nem... Az alkohol nem igazságszérum... Bizonyos ösztönöket felerősít (pl nemi ösztön/szex) , és feloldja a gátlásokat... De amit mond, az nem feltétlen az igazság...
2013. dec. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!