Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a jobb? Mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a jobb? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Ha valaki elsőre megtalálja az élete párját, amikor elkezd ismerkedni, vele veszíti el a szüzességét, idővel össze is házasodnak.


Vagy ismerkedik, randizik, évekig vándorol egyik párkapcsolat után a másikba, próbálkozik, majd plusz 1-2 1 éjszakás kalanddal a háta mögött, tapasztaltabban állapodik meg? (Nem akart így élni az illető, csak úgy alakult, hogy később találta meg a társát)


Mit gondoltok, melyik verziónál van több esély arra, hogy valamelyik fél félrelépjen?


És mi a helyzet akkor ha egy ilyen pár kerül össze? Ahol az egyik a tapasztalt, a másik kezdő?


Pusztán érdeklődöm, és kíváncsi vagyok a véleményekre.


Kort és nemet is kérnék a válaszokhoz.


Illetve ki milyen módon találta meg a társát, tapasztalattal a háta mögött, vagy kezdőként? (Aki már megtalálta)


2013. dec. 3. 09:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez dilemma :))) Az egyik léte kizárja a másikat, ezért az adott egyén nem tudja mindkét utat végigjárni!

Én a kitombolós/tapasztalós voltam a nősülés előtt, ezért nem fogom tudni sosem megérteni a "házasságig szüzen" variációt, és a szüzek sem tudják felfogni, hogy jó e tapasztalni előtte.

Én úgy érzem rettentő sok tapasztalatot szedtem össze, és ez hasznos volt a számomra. De aki házasságig szüz volt, ugyanezt fogja mondani, csak pepitában :)

2013. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én egy páratlan teremtmény vagyok.
2013. dec. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A kettő közt



Nem feltétlenül jó, ha az első párkapcsolatával marad az ember.


Nincs összehasonlítási alap.. Nem csak szexuális értelemben..

(De pl én Az első szexuális kapcsolatomra azt hittem szuper...aztán lett más tapasztalatom, és rájöttem, hogy azér mer nem volt rossz, azttól mg nem volt szuper.. De ha ő maradt volna az életemben, akkor erre nem jövök rá.)

Felmerülhet ez az emberben később, sőt általában fel is merül.


Ugyanez igaz a kapcsolat más területeire is.


Az sm jó, haide-oda vándorol az ember, hiszen egy kapcsolat folyamatosan változik, ha ide-oda vándorol, akkor nem tapasztalja meg a kapcsolat szakaszait..


Tehát szerintem az a jó, ha az embernek volt szexuális tapasztalata (akár 1 éjszakás is, pl nekem volt, és nagyon tossz vot, mert nekem kell hozzá az érzelem is, ezt megtalnultam) de volt legalám 1-2 éves kapcsolati tapasztalata is.


Végül:

Egy 1,5 éves kapcsolattal, egy 6 hónapos tini kapcsolattal, egy 3 hónapos, de még 1 évig húzott katasztrofális kapcsattal, 3 egyéjszakás kapcsolattal,( amiből 1 haverral történt(barátság extrákkal) 1 a viszonzatlan szerelmemmel, 1 pedig csak ismerőssel történt.) a hátam mögött "jöttem össze" a férjemmel.

Az utolsó egyéjszakás kapcsolatom kezdeteit vgignézte a szórakozóhelyen...1 hét rá ettünk egy pár..

5 éve vagyunk együtt, már házasok

2013. dec. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek aki eddig válaszolt:) jöhetnek még.


Első! Lehet félreérthető voltam:) Az első verzióban nem arra gondoltam hogy a házasságig szűz legyen az illető, hanem hogy azzal köt házasságot idővel akivel elvesztette:)és nincs másik szexpartner.

2013. dec. 3. 10:03
 5/16 anonim ***** válasza:
A helyzet akkor sem sokat változik, hiszen egy partnere volt, azt vette el :) Egyszóval marad a képlet: kimarad a tapasztalás több partnerrel.
2013. dec. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És ez rossz dolog? Ha tényleg úgy érzi megtalálta a társát akit keresett, és nem érdekli más partner?
2013. dec. 3. 10:18
 7/16 anonim ***** válasza:

Pont azt mondom, hogy nem lehet megmondani melyik a jobb.

A két modell kizárja egymást. Valaki erre indul, valaki arra, és utána már nem tudja megmondani, hogy mi lett volna ha.

Értelemszerűen azt fogja mondani, hogy neki bejött amerre indult. Aki az elsőt vette el, az talán még később el tud válni, és tud "tapasztalni", szóval ők talán még tudnának jól válaszolni a kérdésedre.

Én a tapasztalós utat jártam be, és a személyes véleményem az, hogy rengeteg olyan dolgot tanultam az életről ami egyébként kimaradt volna, és kellett ez nekem.

2013. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

értem:)


Én is a tapasztalós utat jártam be, viszont, ha tudtam volna, hogy megismerem a férjemet 24 évesen, akkor vártam volna rá, hogy ő lehessen az egyetlen. De sajnos nem vagyok jövőbe látó. Így elindultam a tapasztalás útján.


Viszont jobban örültem volna, ha nem kell évekig csalódni.


Ő meg pont az első kategória:)

2013. dec. 3. 10:41
 9/16 anonim ***** válasza:

Akkor egy gondolat....

Ahhoz, hogy jó lehess igazán, és meglásd a jót, ahhoz meg kell fürödni a xarban... Különben csak szenteskedés lesz, tartalom nélkül. Szerintem.

Ne bánd meg. Megtaláltad a férjedet, de az alapján láttad meg benne ami számodra fontos, amit már tapasztaltál.

Élet bölcsesség kell, anélkül kell melléd valaki aki vigyáz rád. (fogadjunk, hogy te vigyázol rá ;) )

2013. dec. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Költőnő? ***** válasza:
sztem ez teljesen egyénfüggő. Én 33 évesen X tapasztalattal a hátam mögött nem tudom elképzelni, h egy pasi mellett éltem volna le az életem, de egyébként meg tök jó azt hinni, h léteznek még olyanok akik életük első szerelmével együtt maradnak életük végéig hűségben, szeretetben, szerelemben... Bár nekem az a tapasztalatom sajnos, h kb 30 éves korára ilyenkor vmelyik fél megvadul és menne ezerrel. Sztoriznak neki a többiek, h így meg úgy és hát persze h úgy érzi, h vmi kimaradt az életéből.
2013. dec. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!