Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a lányoktól?

Figyelt kérdés

olyan rossz, túlságosan érdekel mit gondolnak és így nem tudok felszedni senkit :/ lányok közelében meg sem szólalok

18f


2013. dec. 3. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert zsigerből érzed hogy a lányok gonoszak :D
2013. dec. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De még a csúnyáktól is:/

bennem van hogy most nagyot kell alakítanom:/

2013. dec. 3. 09:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos félsz,hogy hülyeséget mondasz és kinevetnekde nem kell ezzel törődni. Érdekel,hogy mit gondolnak??? Hát barátom a nők gondolkodását még senkinek sem sikerült megfejtni,szólok neked sem fog menni. Ne foglalkozz vele.
2013. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!:) Én lány vagyok, de én is "féltem" a fiúktól! Nekem azvsegített hogy a barátaim ajánlottak fiúknak és mindig megszólítottak! Na meg titokban a tükör előtt próbálkoztam!:)) 16/L
2013. dec. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
haveri körben nincs csaj, akin tudnál gyakorolni?
2013. dec. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert tudod, hogy a puncijukban éles fogak vannak és le akarják harapni a fütykösödet. Én megértelek!
2013. dec. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
az a mélyharapás, az megint más :D
2013. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mond magadnak hogy nem félek nem félek nem félek és gondolj bele hogy másnak is van csaja neked is lesz azt cs szedd fel ennyi. Tudom h nem a legjobb válasz de m1 XD
2013. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!