Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hány csalódás kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány csalódás kell nektek ahhoz, hogy a végén már ne tudjatok megbízni senkiben?

Figyelt kérdés
Szerelmi csalódásra gondolok elsősorban, de olyan személy is szóba jöhet, aki nagyon közel állt hozzátok, és a végén 180°-os fordulatot vett (pl. egy barát, aki elárul). Bocsánat a kissé tolakodó kérdésért, de engem nagyon foglalkoztat ez a téma.

2013. dec. 3. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem rengeteg csalódás ért.Igazából úgy vagyok már, hogy csak felszínes kapcsolataim vannak,nem akarom, hogy bárki is igazán megismerjen,mert felesleges.Én próbálok másnak jó barátja lenni,miközben én nem osztok meg annyi mindent magamról.Ez amolyan biztonság nálam.Így elég jól elvagyok már évek óta.Évek óta nem volt igazi párkapcsolatom sem,ahol meg kellett volna nyílnom.Nem tudom mi lenne,ha betalálna ámor nyila...
2013. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1
2013. dec. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én minden szakítás után megfogadom, hogy soha többé. De aztán valahogy mindig megenyhülök..

Szóval ez csak egy ideig tart, ha az illető elég kitartó és bizonyit akkor sikerül elnyernie a bizalmam. Minden kapcsolatnál reménykedek, hogy ez majd más lesz..

Plusz a csalódások emléke is halványodik. Nem állhatunk pár érdemtelen ember miatt mindenkihez sündisznóként! Csúnya és fájó szakitások után egy ideig megkeseredett és befelé fordult depis ember vagyok de mindig sikerül visszaváltoznom, barátok környezet és a lelki erőm hatására mert alapvetően pozitív hozzáállású és jóhiszemű ember vagyok. Ha Te is ilyen vagy nem hiszem, hogy alapjaiban megváltoztatna a szakítás. Én mélyen élem meg mindegyik nagy fájdalom és összedől minden stb.. de ha visszállok a szintemre és legközelebb is ugyanonnan indítok.

2013. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2, barát árult el, de mindenesetre utána 20 évig nem bíztam meg senkiben, míg jött valaki, akivel mégis vállaltam a kockázatot.
2013. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tisztelem az olyan lányokat, mint 3-as :)
2013. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!