Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nemetorszagi utam alkalmav...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nemetorszagi utam alkalmaval megtudtam egykori baratnom telefonszamat aki ott telepedett le, de mikor felhivtam eleg durvan elutasitotta minden kapcsolatfelveteli szandekomat. Nem akarhatta megzavarni a csaladi nyugalmat annyi ev utan?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 11:57
 1/6 Költőnő? ***** válasza:
mki maga dönti el, h akar e az exével bármikor találkozni. Ennek meg kb millió oka lehet.
2013. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Talan kellemetlen lett volna neki egy fazon a multbol.
2013. dec. 3. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyilván okkal szakadt meg a kapcsolatotok, és nyilván okkal nem maradtatok barátok.

Miért is kellene neki nosztalgiáznia valakivel, akivel X éve nem találkozott és az utolsó emlékei nem éppen kellemesek róla?


Ilyen helyzetben az az utolsó szempont, mint amire te gondolsz, tehát, hogy "kellemetlen lenne neki egy fazon a múltból", azaz "mit gondolnának róla mások, ha találkoznék vele".

Nyilván maga a találkozás lenne kellemetlen és nem elsősorban a következmények (=megtudnák mások) miatt mondott nemet!

2013. dec. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat ezek a nok......................
2013. dec. 3. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
férfiak is így kezelik
2013. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
miért foglalkoztat téged ennyire?
2013. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!