Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok túl lépni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok túl lépni az exemen?

Figyelt kérdés

És ő se rajtam. Tudom, hogy klasszikus kérdés, de most tényleg, nem is volt hosszú a dolog, és egyikőnk se votl szerelmes, de mégis akárhányszor látjuk egymást, tuti odajön hozzám és mindenki számára egyértelmű, hogy hogy nézünk egymásra. Semmiképp nem akarnám vele újrakezdeni, ő tudom, hogy igen, pedig ő is tisztában van vele, hogy ez úgyse működne, nagyon éretlenek vagyunk ehhez mindketten.

Ja és elég nehéz elkerülnöm, mivel egy szakra járunk...

És tényleg nem szerelem, de mégse megy ki a fejemből. Mit kéne tennem?

Nagyjából minden héten megbeszéljük, hogy oké, ne beszéljünk többet, mert ez így mindkettőnknek fáj, de mikor újra és újra odajön hozzám, akkor egyből a hatása alá kerülök...


2013. dec. 3. 12:13
 1/2 Joco901019 ***** válasza:
A mostani barátnőmmel én is így kezdtem, és 3-szor kezdtünk el járni, de most 3.jára már annyira komoly lett a kapcsolat hogy az összeköltözésen gondolkodunk igaz én 23 éves vagyok. Pedig a barátnőm nem akarta vagyis akarta is meg nem is de végül szerelem lett belőle. Ha ilyen jól megvagytok egymással akkor miért nem próbáljátok meg hosszabb ideig a járást és akkor minden kiderül, de szerintem ez szerelem csak nem mered bevallani magadnak.
2013. dec. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Költőnő? ***** válasza:
miért is nem működik/működött?
2013. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!