Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra a 2012-es év milyen volt párkapcsolatilag?

Figyelt kérdés
Főleg a 2012. május-július közötti időszakra gondolok ezalatt.

#2012.05.07-07.08.
2013. dec. 3. 12:21
1 2
 1/15 Joco901019 ***** válasza:
Nekem semmilyen, de a 2013-as évem az maga a mámor volt párkapcsolat terén.
2013. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hol van már a tavalyi hó
2013. dec. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Költőnő? ***** válasza:
trágyadék :)
2013. dec. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem jó. vagyis, semmilyen :)
2013. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan, mint az összes többi.
2013. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Új szerelem jött, amiért válság lett, de megmentettük. Most megint válság van. Fura, de valahogy a lezáráshoz nagyobb energia kell, mint a rendbe tételhez.
2013. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagy nulla. :D
2013. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nincs igazi kapcsolatom már lassan 3 éve....
2013. dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen jó volt akkor már 3. éve tartott a kapcsolatom. De 2 héttel ezelőtt véget ért.
2013. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Éppen elkeseredtem,mhogy azon a szülinapomon sem kerte meg a kezem...mármint pont azokban a hónapokban ezt gondoltam


Emellett ez csak az én hülyeségem volt, mert volt egy elképzeletbeliterv a fejemben, amit valahogy nem követtünk.

Nem bánom, akkor is csak magamban gondoltam így... Mert a szülinapomat nagyon rosszul éltem meg. Csak 25 lettem, de engem megviselt...mert 26 eves koromban szerettem volna az első gyerekünket szülni, amit házasságban képzeltünk el, marminta párom mindenképpen. Mivel a kezemet nem kérte meg akkor, ezert erre már esély sem volt...


Amúgy az év nem volt rossz...inkább jó:)



Jah azőta már házasok is vagyunk, a gyerek kerdésen túltettem magam, még várunk 1-2 évet..mert igaz,mhogy a párkapcsolatunk szempontjból szuper minden, de a munkámat elvesztettem eleg régen, így agyerekvállalás tolódik...hiszen nem kanék semmi jutattást, hiába előtte éveket dolgoztam...

2013. dec. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!