Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én túlzom el vagy ő?

Figyelt kérdés

Barátom olyan,hogy mindig tudni akarja, hol voltam, kivel voltam, mit csináltam, miről beszélgettem. Nem csalnám meg, nem vágnám át sosem, erről biztosítottam is, tisztelem annyira. Ha például neten beszélgetünk, és ő korábban elmegy aludni, mert dolgozik, akkor néha olyan, mintha kiakadna, hogy fent vagyok még és beszélgetek másokkal is. Ha megyek valahova, rögtön az a kérdés, hogy egyedül voltál?? Nocsak, van új hódolód?

Néha a viselkedése nekem úgy jön le, mintha számon kérne, de ő csak azt mondja, hogy érdeklődik... Komolyan, mintha minden percemről be kéne számolnom neki. Nem találkozom más pasikkal, nem randizom titokban sem. Lehet, hogy tényleg csak érdekli, de a stílusa néha kikészít, hiába mondom neki, nem változtat rajta.


2013. dec. 3. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ő túloz kétség kìvül. Túlságosan félt a semmitől.
2013. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ő túlozza el. És ezek alapján nem, nem csak érdeklődik, hanem mániákusan féltékeny. Bizonytalan saját magában és bizalmatlan veled szemben. Ha te erre tényleg soha nem adtál okot, akkor mondjuk valaki más hagyott benne ilyen nyomot korábban. Erre üdvös volna fényt deríteni.
2013. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 zotanbro ***** válasza:
tuloz.
2013. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Költőnő? ***** válasza:
ez nem rossz stílus, hanem egyszerűen ki akar sajátítani. Ez sztem sok jót nem jelent a későbbiekre nézvést, én a helyedben résen lennék.
2013. dec. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen, még a szüleimmel töltött időre is féltékeny. Minden időről, amit nem együtt töltünk, úgy elszámoltat, mint valami kihallgató tiszt. Most szakítunk :(
2013. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te mennyit mesélsz. De én pl. ha beszélek barátommal, szeretem elmesélni neki a napom. Kivel voltam, mit csináltunk, stb. Nem beszámolás jelleggel, hanem csak szeretem vele megosztani a dolgaimat, ő is mindig elmondja, de csak annyit kérdezek tőle, hogy "hogy telt a napod", és mégis mindent elmond. Lehet, ő is ilyen típus, és szeretné tudni, mit csinálsz. :)
2013. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Túlzó a viselkedése, birtokolni akar. Ne hagyd, hogy elszigeteljen a barátaidtól és a családodtól, mert akkor véged lesz! Mondd meg neki, hogy vegyen vissza magából! Ha nem változtatna ezen, mit tennél?
2013. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez csak rosszabb lesz. Addig lesztek együtt, amig te nem unod meg ezt. Ha az örökkévalóságig vele maradsz, akkor addig lesz ez igy...
2013. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
6: nagyvonalakban elszoktam neki mondani, mert nem hiszem, hogy azért az is érdekelné, hogy amikor itthon takarítottam, akkor a porszívózás után ágyneműt cseréltem és így tovább. Ha azt mondom, hogy itthon voltam, takarítottam és beszélgettem a szüleimmel, az kevés információ? Ekkor volt már, hogy arra is rákérdezett, hogy mit beszéltem velük? Mintha nem hinné el... Arra is rákérdez, hogy mikor keltem, mintha tudni akarná, hogy abban a naprészben mit csináltam, bár az lehet amiatt is, hogy csak kíváncsi. Mindenesetre nekem nagyon számonkérően jön le...
2013. dec. 3. 13:31
 10/15 A kérdező kommentje:
Persze, ha nem otthon voltam, hanem voltam valamerre, többet mesélek, de ha nem történt semmi érdekes, akkor nem tudok mit mesélni... :(
2013. dec. 3. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!