Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátnőm ilyen feltételek mellett szexel csak velem?

Figyelt kérdés

2 hónapja kicsit durván csináltok és kiszakadt a gumi.Előtte két hétig nem láttam, szóval elég nagy adag "robbant" ki belőlem..belé. Egyből kiakadt, sírt meg minden.5 órán belül bevette azt a csodaszert ( 72 órás cucc ), voltak nagy balhék meg mindenek, amíg meg nem jött neki, mert még egy poharat se lehetett letenni, mert leordított, persze mindig arra hivatkozva, hogy ideges és stresszes meg minden órába legalább egyszer kiakadt, hogy mi van ha nem jött be a csodaszer. Nem lett terhes (megjött neki és egy csík jött ki a teszten), de most kitalálta, hogy gyógyszert szed, óvszert használunk és így se mehetek el benne.

Lehet, hogy most bunkó dolognak hangzik, de én nem fogok havi 3700Ft-ot kidobni + gumit venni ( durexet használunk, az még többe kerül havi szinten, mint a gyógyszer ) és még a szexet se élvezni. Ezzen megint jól összevesztünk. Szeretem, jó vele meg minden, de ez így nekem durva.

20/F


2013. dec. 3. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
csóró vagy, ne szexelj.
2013. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Pedig nem feltétlen a te hibád, hogy kiszakadt. És én is ki lennék akadva, ha csak így szexelhetnék a barátnőmmel. Alapból már nincs értelme az egésznek, ha végig attól retteg, hogy nehogy kiszakadjon.
2013. dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Eléggé eltúlozza!

A gyógyszer+gumi úgy sem mehetsz el benne, akkor gyakorlatilag a szex lényegi részét kiöli. Vagy gumi, vagy gyógyszer elég, és ragaszkodj ahhoz, hogy benne mész el!


Ha nem enged a 21-ből akkor vagy megpróbálod elviselni, vagy elbúcsúztok.

DE.

Ez az önző, akaratos, hisztis mentalitás akkor is ki fog csinálni idővel, ha egyébként elmehetsz benne.

Én ezt beszélném le vele, hogy még egyszer ilyen műsor heteken át, és nem várod meg amig megnyugszik!

Ebbe a viselkedésbe kódolva van a házisárkány, az állandó balhék, és állandóan szivatni fog.

2013. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Érthető, hiszen nagyon megijedt, hogy terhes lehet. És tudod: amíg te bármikor leléphetsz, neki nincs menekülési útvonala. Nyilván ez a dolog nagyon érzékenyen érintette és felzaklatta.

De az ilyen dolgok általában pár hónapon belül visszaállnak a normális kerékvágásba. Szóval a helyedben belemennék, hogy megnyugodjon, és hogy érezze, hogy mellette állsz. Havi párezer forinton meg pláne nem vacakolnék. A lelki nyugalma csak megér ennyit?

De amúgy szerintem tavaszra már simán oda juttok, hogy elég lesz neki csak a gyógyszer, nem fogja igényelni az óvszert, és nem fogsz parázni, ha elmész benne. Szóval hosszútávon még nyersz is a dolgon :)

2013. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

Az óvszer nem a durva szextől szakad ki, hanem attól, ha nincs elég nedvesség, nincs elég kenés, ettől kicsit felmelegszik és a súrlódástól elszakad, ezért a síkosító használata indokoltabb lenne, mint a gyógyszer. Gyógyszert szedni óvszer mellett marhaság, nem tictacról beszélünk, hogy csak úgy szedem és majd akkor jó lesz, a gyógyszer pearl indexe egyébként is lényegesen kisebb, mint az óvszeré, az óvszeré 5, a gyógyszer 0.1, szóval óvszernél 1000 nőből 50 terhes lesz óvszerrel való védekezésnél, gyógyszernél csupán 1, így értelmetlen ezt a két módot egyszerre alkalmazni.

Ha ennyire mérges lett rád, nem igen valószínű, hogy szeret téged. Nem vagyok hívő ember, ettől függetlenül a Bibliában vannak részek, amiket érdemes fontolóra venni.


Szent Pál Korinthusiakhoz írt első levele:

„A szeretet türelmes, a szeretet jóságos, a szeretet nem féltékeny, nem kérkedik, nem is kevély. Nem tapintatlan, nem keresi a maga javát, nem gerjed haragra, a rosszat nem rója fel. Nem örül a gonoszságnak, örömét az igazság győzelmében leli. Mindent eltűr, mindent elhisz, mindent remél, mindent elvisel.” - 1 Kor. (13:4–7)


Ennek tükrében ez a reakciója nagyon túlzó.

2013. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
"... de én nem fogok ...." Ha nem, hát nem. Szia! (Kb ezt mondtam volna a barátnöd helyében. Semmi veszekedés, de mehetsz!!! Söt! Menj!)
2013. dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tapintatlan, nem keresi a maga javát, nem gerjed haragra, a rosszat nem rója fel"


vö.


"én nem fogok havi 3700Ft-ot kidobni + gumit venni ( durexet használunk, az még többe kerül havi szinten, mint a gyógyszer ) és még a szexet se élvezni"


Egyik kutya, másik eb :D

2013. dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kissé eltúlozza, de megértem az aggodalmát...

Viszont azért gondold vegig,hogy őt a tény, hogy egyáltalan becsúszhatott a gErek ennyi kiborította, hogy hetekig majd szétrobbant, akkor mennyire nem akarhat gyereket.

Ltételezem, hogy ha becsúszna el nem vetetne, ezért van ennyire ki.

Még mindig jobb, mint az aki emiatt nem mer szexeln sem, a gyakorin volt rá pár példa, annyira irracionális félelme olt a teherbeeséssel kapcsatban..

Az átlag gyógyszer 3 hónapra 7000 ft, akkor 1 hónapra azért nem 3700


Azt hogy bennem menj el én sem engedném ezek utn.

Amúgy egyszer nekem is szakadt az óvszer, vagyis egyszer úgy hogy el is ment a párom, azóta még 3 szor...én nem bízom benne, ..valószínűleg bennem van a hiba, mert az eset nem egy parterrel törtent...én sem bízom ezek után a z vazerben..

Aikor csak azzal védekeztünk bennem sem mehetett el a párom...

Azóta tablettát szedek, de ha alami gikszer van (antibiotikum..egyéb gyomorbántalmak) akkor óvszer is...

Engem nem stresszel a terhesség már, de csak azért ert ha jönne nem lenne baj...


Ha nem adsz ki annyit, akkor nem fogsz szexelni...ennYi

2013. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem engem hibáztatt, azt mondja, hogy csak nem lenne nyugodt közben, ha megint fenn áll a veszély, hogy ilyen gyors cucc kell.

Nem a pénzen volt a hangsúly..bár, lehet Nektek úgy jön le, de nem értem miért kellene mindkettő?!

2013. dec. 3. 14:12
 10/15 anonim ***** válasza:
Ő veszi a tablettát, te az óvszert azt meg, hogy nem mehetsz el benne kibírod. Megbeszéled vele és, ha továbbra is ilyen akkor elmondod, neked ez így nem működik és ultimátumot adsz.
2013. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!