Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakitás után a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakitás után a pasitok visszakérné az egyik nagyértékü ajándékot amit adot ti vissza adnátok?

Figyelt kérdés
Az uj baràtom 5 èv utàn veszet össze a barátnöjèvel,1 honapja azota velem van,bár azota a csajt mocskolya nekem,az este hallgatam,a veszekedèsüket telefonba,mert a fiu kèrte vissza a telefont amt elèg drágàn vett neki,a csaj tiltakozik,hogy nem adja vissza.elèg hülyèn èreztem magam ezek hallatàn,ha valaki velem ilyent csinàlna szerintem jool hozzàvagnàm a telefont s többet megse ismernèm nem,hogy mèg veszekedjek vele.s ez is milyen röhely h igy beszèlgetnek pf.....

2013. dec. 3. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha rövid kapcsolat meg én nem adtam ugyan olyan értékűt akkor visszavágnám! De így... nem tudom!
2013. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Költőnő? ***** válasza:
96%
ajándékot nem illik visszakérni. sztem.
2013. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy parasztság visszakérni az már biztos.
2013. dec. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

veszett, mocskolja, hallgattam, telefonban, amit, ilyet, jol, meg sem ismernem, hogy...


szerintem az a kapcsolat meg nincs lezarva. te meg valoszinuleg csak felejtesre kellesz. de ne legyen igazam.

2013. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
okos férfi ezért nem vesz értékes ajándékot házasság előtt! fölösleges pénzkidobás... most hüledezel, de majd tőled is így fogja visszakérni :D
2013. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
amúgy amiről meg úgy gondolom, h nem tisztességes h nálam maradjon, azt magamtól adom vissza, mert nálam meg ez így korrekt. De 8 éve nem is volt olyan fickóm, aki szakítás után bármit visszakért volna. Az a nyolc évvel ezelőtti is inkább olyan volt (kisebb nézeteltérésekkel), h ami közös volt, azon próbáltunk megosztozni. De hiába éltünk pl együtt és mondjuk használtuk a gépet közösen, azt ő vette anno, meg sem fordult a fejemben, h megtartsam.
2013. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Visszaadnám. Persze bunkóság és kicsinyesség visszakérni, de visszaadnám, hadd legyen meg az öröme.
2013. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ajándék attól ajándék, hogy ÖRÖKBE neki adja. Nem kell visszaadnia. Azt nem azért adta, hogy vele legyen, hanem mert szerette.
2013. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hehe, ez velem is megesett, én is hüledeztem, h hogy beszél egymással az új pasim meg a volt barátnője, még én próbáltam visszafogni, h hogy beszélhet így valakivel, akit állítólag szeretett... na mindegy, hülye helyzet volt, aztán x idő múlva mi is így mentünk szét... az előtt és után sem volt olyan barátom/párom, akivel ilyen viharosan mentünk szét, nem is tudom, hogy sikerült, de tényleg nem lehetett emberi módon beszélni vele, totál kiakadtam, h én ezt az embert szerettem... szóval készülj, lehet, hogy veled is így lesz. Na mindegy, egy telefont kaptam tőle a kapcsolatunk alatt, de az volt az első, hogy visszaadtam neki... parasztság visszakérni valóban, de nem tartottam rá igényt, visszaadtam, a következő fizumból vettem másikat, kész. Az más kérdés, h 1-2 cuccom a mai napig nála van, remélem a barátnői használják egészséggel. :P :)
2013. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 év után mentünk szét, de nem adtunk vissza egymásnak semmilyen ajándékot. Azért vettem neki, mert akartam. Senki sem kényszerített rá, tehát akkor én lennék a paraszt, ha vissza kérnem... 20/f
2013. dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!