Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám őt elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám őt elfelejteni? (kicsit komplikált, bővebben lent)

Figyelt kérdés
3 hónapja mentem szét a 15 hónapos kapcsolatomból. Én szakítottam,mert már se veled se nélküled kapcsolat volt (előtte egyetlen egyszer félre lépett de megbocsátottam mert nem volt durva és senki nem tökéletes,megérdemel mindenki még egy esélyt..) Azóta (nemsokára egy hónapja) van egy másik kapcsolatom.De úgy érzem ez a srác nem szeret igazán,és csak egy átlagos lány vagyok neki a sok közül,és csak egy átlagos kapcsolat a sok közül...Mert van két lány barátnője(az egyik az exe) akikkel jóban van és olyanokat írt nekik facebookon mint nekem például,hogy ha te nem lennél már rég feladtam volna meg szeretlek meg hiányzol! DE KÖZBEN nagyon sokszor eszembe jut az exem akivel nagyon csúnyán mentünk szét.Ő még a mai napig ír nekem és az elején gyűlöltem mert tényleg nagyon nagyon csúnyán szakítottunk de ma már csak arra gondolok,hogy hozzá foghatót sosem fogok találni.Kérlek segítsetek! Mit tegyek?
2013. dec. 3. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy, az embereket nem lehet csak úgy elfelejteni, még nem találták fel az amnéziatapaszt...

És még, ha el is felejted akkor itt van a másik dolog miszerint nem érzed jól magad a mostani pároddal. Több idő kellett volna, főleg így, hogy nagyon csúnyán mentetek szét, nem kellett volna újabb komoly kapcsolatba bonyolódnod amíg benned volt a tüske.

2013. dec. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Költőnő? ***** válasza:

a mostani pasidnak ezek szerint nem jelentesz olyan sokat, neked meg ő a szakítófaszid. Ennyi.

ha van értelme, üljetek le az ex-el, beszéljetek, aztén majd meglátod, mi lesz.

2013. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!