Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetemisták, akik gimisek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemisták, akik gimisek voltak! Van 1 kérdésem! (? )

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg, hogy jövőre elsős leszek egyetemen. Most gimis vagyok és négy éve vagyok együtt a párommal, aki szintén gimis, és negyedikes. Az a baj, hogy külön egyemre megyünk, én Győrbe, ő Pestre.

Van esély, hogy együtt maradjunk?

Ti voltatok ilyen ilyen helyzetben?


2013. dec. 3. 16:33
 1/7 A kérdező kommentje:
*egyetemre
2013. dec. 3. 16:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Esély van, csak rajtatok múlik.
2013. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

csak ismerős által.

Igen van, de nagyon sok új emberrel fogtok találkozni és sok időt fogtok külön tölteni.

Számíts arra, hogy a lány tagra (nem tudom te melyik vagy) sok huszon éves rá fog szálni, udvarolni fog neki stb. Nagyon nehéz lesz sok dolognak ellenállni, a bulik is mások, más a hangulat, elindúl az "éljünk a mának, most kitombolom magam" hangulat, ezt sok már-már felnőtt, tapasztalt emberekkel. Veszélyes.

De nem lehetetlen!

2013. dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Esély van, de én is így mentem szét a párommal, közbe azért hatalmas volt a szerelem... Csak amikor majd (ha nem mekiképzőbe jelentkezel) szénné tanulod magad és jóesetben azt a heti pár napot együtt töltitek, de van hogy azokon a napokon is tanulnod kell. De ha nagy a szerelem akkor megoldható:)
2013. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Esély van, mindösze kétórányira lesztek egymástól. Ha bírjátok pénzzel, akár hétköznap is találkozhattok: délután ha korán végeztek, másnap pedig nem kell korán bemenni suliba, akkor felpattantok egy buszra, és egy egész estét együtt töltötök, aztán vissza.


De még a jelentkezést sem kellett leadni, nincs Pesten olyan szak ami neked jó, vagy fordítva a barátodnak? Akkor egy városban lehetnétek.


De azért az ásó-kapa-nagyharangba még ne éld bele magad3-4-5 év (egyetem tartama) sok idő...

2013. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lány el fogja hagyni a srácot. Bekerül egyetemre, és még ha nem is néz ki jól, akkor is körbe fogják rajongani. Az egója az egekbe szökik, és el is felejti szegény egykori szerelmét.
2013. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz.
2013. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!