Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet a srác viselkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet a srác viselkedése? 17/L-20/F

Figyelt kérdés

Amikor találkozunk mindig mosolyog és integet. Legutóbb egy busszal utaztunk én barátnőm mellett ültem kívül, rengeteg hely volt még, de mégis mellénk ült csak a másik oldalra. Még meg is kérdezte, hogy ideülhet-e mellénk. Elkezdett velem beszélgetni, de csak ilyen "semmilyen" témáról, pl. Sokan szoktak-e lenni a buszon meg, hogy apám itthon van-e (jóba vannak, apa külföldön melózik) És azt vettem észre, hogy folyamatosan nézett. Akárhányszor ránéztem, összetalálkozott a tekintetünk. Eddig nagyon ritkán találkoztunk, de az utóbbi időben nincs olyan nap, hogy ne találkoznánk és mindig mosolyog meg integet. Meg barátnőm mesélte, hogy összefutott vele boltban és kérdezgette, hogy hol vagyok.

Jelenthet ez valamit?


2013. dec. 3. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Bejössz neki..
2013. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán csak túl sok spongyabobot nézett.
2013. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű?
2013. dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit, valószínűleg homokos és édesapád a célpontja, ezért próbál a bizalmadba férkőzni, hogy meg tudjon 1-2 személyesebb dolgot édesapádról amivel aztán bevágódhat nála.
2013. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem tartom valószínűnek...:) évekig együtt dolgoztak. Szerintem mindent tud róla amit kell.:)
2013. dec. 3. 17:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Látom nehezen esnek le neked a dolgok :D


A napnál is világosabb, hogy bejössz a csávónak.

A homokos teóriám meg egy eltúlzott szituáció, amit egy pillantig sem gondoltam, hogy komolyan veszel :D

2013. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Dehogy vettem komolyan! :'D amúgy köszi a válaszokat.
2013. dec. 3. 17:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem, hogy azt vetted komolyan, hogy én gondolom komolyan :D
2013. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hogy értetted.:D én is viccnek szántam a válaszom.:)
2013. dec. 3. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!