Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 honapja vagyok egyutt a baratommal o 17 eves. Szerintetek mit lehet karacsonyi ajandeknak venni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 17:08
 1/2 anonim válasza:

ha van közös képetek hívasd elő! és vegyél hozzá keretet. add azt neki egy masnival átkötve és a kedvenc csokijával :)

én is ezt fogom adni a páromnak.. bár a kapcsolatunk csak 2 hónapos. de remélem örülni fog neki :) fordított helyzetben én nagyon örülnék. jaa és az én barátom 16 éves.

2013. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A kép jó ötlet. De gondolom van jópár közös élményetek, az öt hónap alatt. Nyári élményekről képek stb... Ezeket hívasd elő, vegyél egy akármilyen színű (ami tetszik, vagy amilyet kigondoltál) A3- as kartont vagy lapot. Ragaszd fel rá a képeket, írhatsz hozzá pár szavas szöveget is. Lehet venni hipermarketekben ekkora képkeretet üveggel, amit ha akarsz akár ki is dekorálhatsz. Persze + csoki, meg spray, akár vehetsz neki egy üveg bort vagy pezsit is ha gondolod. Én is ilyet kaptam a legjobb barátaimtól, akárhányszor ránézek, rengeteg élmény jut eszembe. Szerintem az egyik legjobb ajándék! :)
2013. dec. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!