Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után mutattátok be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mutattátok be a barátotokat/barátnőtöket a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 17:36
 1/5 anonim válasza:

hááát mi kéthónapja vagyunk együtt. az én szüleimnek még nem lett bemutatva.. majd később szeretném. fél év után.

az ő szülei már láttak sőt az anyukájának be is mutatott egész korán.. kb. 2 hét után :) 14/L

2013. dec. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 hónap után
2013. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első 2 kapcsolatomról nem is tudott a családom. 19 évesen kezdtem amúgy. 4 illetve 10 hónaposak voltak.


A 3. 4. és 5. ről tudtak, de nem mutattam be egyiket se. Rövid ideig tartottak. 1, 1,5 hónap, 3 hét.


A 6. kapcsolatom lett hosszútávú. (Magamhoz képest)

Szóval a férjemet 5 hónap után mutattam be. Másfél év után házasodtunk össze, 2 éve.:)


Ő engem 2 hét után bemutatott az anyjának, 1 hónap után a testvéreivel is találkoztam, 2 hónap után megismertem a nagymamáját.

Az esküvő után a nagybátyját, annak feleségét, és unokatestvéreit.

Amúgy is csak évente 2x találkozott velük. És amíg nem voltunk házasok, ezekre az összejövetelekre én nem voltam hivatalos.


27/N

2013. dec. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anyukámnak első randin.. :D Hideg volt kint és a teázó, amit kinéztem zárva volt így felugrottunk hozzám filmet nézni és anyu hazaért. Az elég gyerekes lett volna ha bujkálunk a szobámban. Az ő szüleinek második randi egy héttel később. Távkapcsolatnak indult és nála aludtam így egyértelmű volt. Nála még pár rokonnak már be lettem akikkel véletlen összefutottunk vagy beállítottak hozzájuk hétvégén mikor ott voltam. Nálunk nem voltak ilyen rokoni megmozdulások így ez még várat magára.


Előző barátoknál (3) az egyikről nem tudtak, az egyikkel sikeresen beléjük futottunk az utcán így felhívták "elbeszélgetésre", mert 15 voltam a srác meg 4 évvel idősebb, 3 hónapos kapcsolat volt, az ő szüleinek nem is lettem bemutatva. A harmadikkal már vigyáztam. De ott is utcán elkaptak minket úgymond így olyan 2 hónap után szintén "elbeszélgetés volt". Akkor már majdnem 18 voltam de 5 év korkülönbség. Gyűjtöttem az idősebb fiúkat :) Nála viszont hű, talán 4 vagy 5 hónap után lettem bemutatva, addig csak úgy voltam nála, hogy azelőtt indulnom kellett haza, hogy hazaért az anyukája. Ez majdnem 5 évesre sikerült, ott majdnem minden "létező" rokonnak be lettem mutatva. Vagyis a szűk családnak, tágas nem volt. Egyke szülők, nagyszülők. Nálunk viszont kb mindenkinek be lett, kétszer mentünk együtt esküvőre.


23 N

2013. dec. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

elbeszélgetés...ez jó:))))


én meg eléggé sajnálom, hogy még csak 1 esküvőn voltunk vendégként...:( a legtöbb ismerős akinek párja is van elég fiatal... na meg persze vannak akik nem is akarnak házasodni... szóval megszívtam:( pedig úgy elmennék több esküvőre is...


utolsó előtti voltam (27/N)

2013. dec. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!