Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre több a papucs? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több a papucs? Vagy nőnek az elvárások, és a nők egója?

Figyelt kérdés
Csak ha figyelem a haverjaim, hogy mi mindent meg kell tegyenek, hogy a csajuk vele maradjon... eljegyzi a barátnőjét, mert a csaj akarja, utána meg nekem panaszkodik, hogy még nem is akarna házasodni, de a csajt sem akarja elveszíteni. Másik új frizurát csináltat, mert a csajának nem tetszett a régi -.- meg elkezd rock zenét hallgatni, mert a csaj rocker... exemmel is azért lett vége, mert valamit nem voltam hajlandó megtenni...

2013. dec. 3. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
is-is.
2013. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ismerős :D
2013. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bekem azért durcizott be a bnőm mert nem tetszik neki egy két ruhám és mondtam h pedig én szeretem hordani nem fogok stílustváltani..... Miután kioktattam h meghallgatom a véleményét öltözködés terén mivel tetszeni szeretnék neki..viszont nem vagyok hajlando feladni önmagam így belátta és nem erősködik azóta :D
2013. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én barátnőm is próbált megváltoztatni úgy hogy én alkalmazkodjak az ő stíluséhoz, én a rocker stílus felé hajlok, hosszú is a hajam amit nagyon sok nő megirigyelt az öltözködésem már inkább a kettő közt van, vannak igényesebb divatosabb ruháim is de én inkább egyéni vagyok. A barátnőm azt akarta hogy vágassam le a hajam, de nem teljesen csak úgy 10 centisre és fazonra, én mondtam hogy felejtse el mert én így érzem jól magam, azt akarta hogy öltözködjek nagyon divatosan, megmondtam neki hogy nem, persze vevő voltam a menőbb cuccokra de inkább a szolidabbakra.

Egy idő után elfogadott engem így ahogy vagyok, és még most is szeretjük egymást. Ő rájött hogy azért vannak határok amivel nem szívesen járnék a kedvében és ő ezt jól fogadta mert legalább éreztetem vele azt hogy egyéni vagyok és ebbe maradok, de ugyanúgy eljártam vele a disco helyekre, bár ő sem volt nagyon híve ennek de elmentem ahogyan ő is eljött velem kisebb helyi zenekarok koncertjére.

2013. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezért kell olyan párt választani, ahol a két ember hasonló dolgokat akar, hasonló világnézet, elképzelések, kapcsolati kép, stb, és akkor senkinek nem kell lemondania az egyéniségéről és nem kell állandóan kompromisszumokat kötni.

Az előző kapcsolatom igaz 4 évig tartott, de ott a barátom állandóan változtatni akart, hogy legyek én is olyan otthonülős, mint ő, és ehhez elég sokáig próbáltam is idomulni, és még számtalan ilyen példa volt, és más dolgokban pedig ő hozzám... de nem volt jó.

A mostani barátommal viszont már az első beszélgetésünknél kiderült számomra, hogy olyan mint én, korábban nem is gondoltam volna, hogy valakivel ennyire egy hullámhosszon lehet lenni. :)))

És egyikőnknek se kell olyan dolgokat tennie, ami ellenkezne az elveinkkel. Viszont ettől függetlenül rengeteg dolgot megteszünk egymásért, csak éppen nem a másik ráhatása miatt. Szerintem ilyennek kell lennie egy kapcsolatnak, és ilyenkor máris nem papucs a férfi attól, hogy a barátnője kedvében próbál járni (és persze fordítva is.)

2013. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Házasodni nem egóból szeret senki, hanem szerelemből...És ha a felek kapcsolata normális, eleve nincs szükség az eljegyzés kihisztizésére, mert ismerik egymás igényeit. Amelyik férfi csak azért megteszi ezeket a dolgokat, mert "muszáj", az meg is érdemli, amit kap.
2013. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A többi dologra meg pláne igaz. Szerintem nincs az a nő, aki egy frizura miatt balhézna hetekig. Ha meg mégis, és vele van a férfi a formás popója miatt pl., szintén megérdemli :D
2013. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Avagy olyan párt kell választani, aki alapból megteszi azokat a dolgokat, amiket pl egy lány szívesebben látna a párján. Mert mondjuk csak lustaságból nem változtat magán, és nem meggyőződésből.


Teszem azt, én a büdös életben nem jöttem volna össze a férjemmel, ha meglátom rózsaszín pólóban például. Tudtam hogy nem az a fajta aki ilyeneket hord:) Így nem aggódtam emiatt.


Aztán , ő úgymond elég lusta volt borotválkozni, ezért általában szakállt viselt. Viszont nem meggyőződésből, vagy mert neki ez tetszik, csak lustaságból.

Így nem esett nehezére az a kompromisszum, hogy havonta 1 borotválkozást megejt a kedvemért:) Mert én a szakállat nem preferálom, viszont a borostával nincsen problémám. Az még szexi is:)


Ugyan ez volt a hajával is. Néha levágatta, hogy ne lógjon a szemébe aztán csá. Nem foglalkozott vele. Nem érdekelte milyen a haja. Így simán belement , hogy szintén havi 1x 3 centisre nyírjam neki géppel. Őt nem érdekli, viszont nekem tetszeni szeretett volna. Ezért belement.


Ez nem az a kategória , amikor pl valaki szidja a párja öltözködését, hogy pl nem márkásak a cuccai. Mert ilyenről is hallottam.


Minket ilyen dolgok nem érdekelnek például.


Engem csak az érdekel, hogy normális, férfias cuccai legyenek. Amilyenek egyébként is. Ennyi.


És mivel ennyit hajlandó volt változtatni miattam a külsején, egyszer se igazoltatták rendőrök amióta együtt vagyunk:D


Ha mondjuk egy pasi imádja a hosszú haját, és neki az kell, és csak a barátnő kedvéért vágatja le, az igen papucs.


27/N

2013. dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!