Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kéne a csaj de nemtom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzsóóó!!! kérdése:

Kéne a csaj de nemtom mit mondjak neki? Buknak a gitárosokra?

Figyelt kérdés
Hali van egy csaj aki nagyon tetszik....sőt szerelmes vagyok belé és meg akarom szerezni csak egy a baj, hogy van egy pasija aki elég nyomi mert ha nagyon akarnám simán kiüthetném... meg szeretik egymást, de a csajjal egyfolytában szemezek... esetleg egy hosszú lassú gitárszólóval eltudom e csábítani? Ha azok a szemezések valódiak...vagy hívjam ki a csávót a kiserdőbe?
2013. dec. 3. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem verd össze a csávót a barátnője szeme láttára, tuti siker.
2013. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te hol élsz az őskorban?Aki az erősebb azé a csaj?Majd ha max a csaj értékrendje is ilyen akkor lenne ezzel esélyed.De akkor meg is érdemlitek egymást....
2013. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egy olyan csajt akarsz akinek van pasija, és megverekednél vele, mert gyengébb, és azt hiszed egy gitárszólóval minden meg van oldva... és még a pasija a nyomi...
2013. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A gitár nem erre van , nem vagy méltó hogy gitárosnak nevezd magad. Amúgy meg semmi +-t nem ad , ha van.

Egy gitáros

2013. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ott megbuktál amikor leírtad hogy "Kéne a csaj"
2013. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A gitárral kell fejbeverni, ez a trükkje.


http://www.youtube.com/watch?v=-yHowHsFxDA

2013. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egészen biztos vagyok benne, hogy ez a kérdés nem kitaláció, minden szava igaz.
2013. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha elveszed a pasijától a csajt, akkor nem gondolsz bele, hogy ennyiből tőled is simán elvihetik? Milyen lány az, aki ezt teszi? Szerintem nem szép dolog..

De hogy a kérdésre válaszoljak: nekem bejönnek a gitáros srácok. Sőt, most egy olyan srác tetszik, aki egy bandában gitározik.

2013. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ajánlom a csajnak hogy menten heréljen ki, amikor lenyomod ezt a birtoklós szöveget. Bocs, öcsisajt, de a szerelem és a birtoklási vágy Makó Jeruzsálem távolságra vannak egymástól.

Ha pedig megvered azt a pasit, akibe szerelmes, legfeljebb ennél is jobban elvágod magad nála. Nem is csoda.

2013. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A GITÁROKAT NEM BÁNTSUK! Nem szolgáltak rá... van baseballütő is (na jó, néhány kivétel van: Epiphone lp special II.).
2013. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!