Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki megcsal, hosszabb időn át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsal, hosszabb időn át egy emberrel, annak lehet még egy esélyt adni ha megbánta?

Figyelt kérdés
Olyan esetről kérdezek,ahol gyakorlatilag két emberrel jár egyszerre valaki. Aztán kiderül,és szakítás,aztán újra keres.....
2013. dec. 3. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Esélyt adni lehet, de úgyis megteszi újra.
2013. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Ha az eszedre hallgatsz, azt mondod, hogy nem adsz neki még egy esélyt, és soha többet nem állsz vele szóba.

Ha a szívedre hallgatsz, akkor azt mondod, hogy mindenki megérdemel egy második esélyt, és újrakezded vele.

Sok szerencsét!

2013. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha papucs vagy, adsz, ha van benned némi tisztelet Magad iránt, akkor dobod, jó messzire.
2013. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak egy baj van. Életem eddigi legjobb partnere volt.... A négy év alatt sok sok közös szép emlék kötött össze,és az ágyban is mindent megadott nekem. Minden szép és jó volt,de valamikor kicsit elhanyagoltam. Talán ott hibáztam.
2013. dec. 3. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
ha szereted....
2013. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz ne adj neki esélyt mert szemét dolog amit csinált ,és megfogja tenni újra, sajnos én tapasztalatból is tudom hogy nem szabad az ilyen embereknek még 1 esélyt adni, ezt bírom a legjobban amikor nincs kit dugnia utána újra elkezdi keresni az ex-ét :D én elküldeném a francba!
2013. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem lehet
2013. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!