Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lány létemre úgy gondolom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre úgy gondolom, hogy ha mi elvárjuk egy kapcsolatban, hogy a férfi ne üssön meg soha, akkor ezt fordítva is tartsuk be és ne éljünk vissza azzal, hogy nők vagyunk. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A páromat az exe nem egyszer pofonvágta, bántotta amit persze ő nem adott vissza mert nőt nem üt meg soha. Én soha nem emelnék kezet rá... mert ha én elvárom ezt akkor én se teszem. 21/l
2013. dec. 3. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyetértünk!
2013. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igazad van!
2013. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Okés. Minden normális ember így gondolja. Ezt nem kell/lehet túlragozni.

Pont.

2013. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se!
2013. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem fel ezt a kérdést, mert a páromat pl nem zavarná ha én megütöm ő meg nem adhatja vissza mert nő vagyok. Nem értem miért.
2013. dec. 3. 18:51
 6/11 anonim ***** válasza:
ez így lenne normális.
2013. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Hát igen.

Főleg, hogy, én reflexből ököllel adnám vissza. Szégyen, gáz, de nem fogok adott pillantba ezekre gondolni.

23f

2013. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Navégre, egy normálisan gondolodó leányzó! Csókollak! :)
2013. dec. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lány létedre? :)

Szerintem normális embereknél alap, hogy nem ütik meg egymást, főleg párkapcsolatban.25/N

2013. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Normális embereknél igen, csak azért írtam ezt a "lány létemre" dolgot, mert sok nő úgy gondolja, hogy ha a pasija épp neki nem tetsző dolgot tesz akkor azt lerendezi egy pofonnal.. de ha fordítva történik a dolog akkor már szakítanak. És itt hoztam rá egy példát hogy ez nem mindenkinek egyértelmű, többek közt a páromnak se.
2013. dec. 3. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!