Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok lánynak miért van kifejeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak miért van kifejezetten agresszív gyökér barátja? Szeretik az erőszakot?

Figyelt kérdés

Ismerek pár lányt, akinek kifejezetten olyan barátja van, hogy ha rossz passzban van, és rá nézel, oda jön, és elkezd lökdösni, hogy "mit bámulsz!" Vagy ha véletlen meglököd a tömegben, akkor le akarja verni az álkapcsodat, hiába kérsz bocsánatot!

És a lány semmit nem szól rá!

Nem is próbálja nyugtatni, meg elrángatni onnan. Még megnézné, hogy a barátja szétver valakit!


Ezeknél a lányoknál minden oké?



2013. dec. 3. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Ezek a lányok szeretik a feltűnést, szeretnének menőzni a vagány pasijukkal...


Nem sok ilyen lányt ismerek, akiknek ilyen srácok jönnének be, de azért akad ilyen is. És egyáltalán nem mondanám szimpatikusnak sem a lányt, sem a fiút

2013. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ááá ez csak az átlag magyar nő érzelmi intelligenciája, élvezik ha a kanjuk másnak szenvedést okoz, mert micsoda határozott férfi az ő párjuk...
2013. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,amelyik lánynak olyen fiú kell,az maga is olyan.Nem tudom egyébként lehet hogy val. fetisizmus ez lányoknál,hogy "gorillát" tartanak....
2013. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen agresszorok állatába gyenge egyéniségek, és ezzel próbálják leplezni... Sokan fizikailag is gyengék, csak "ha félsz tőlem nem valószínű hogy belém kötsz" alapon keménykednek. Nekem is volt már olyan, hogy 2 faszi piszkálta a csajom, és megüzenték a csajommal nekem, hogy ha oda merek menni, ők, meg a 4 haverja megvernek. Odamentem mondom Nah mi van? Ki mondta hogy megver ? Odaléptem 1 nagyobb darabhoz, mondom te ? Erre "nem nem, nem én mondtam! (mutatott a másikra) Ő mondta!"


Azért mondjuk 6an lehet elpáholtak volna, pedig én sem vagyok egy vézna :)) De ha a csajom piszkálják, nagyon pipa leszek, és leszarom :D

2013. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezeknél a lányoknál nyilván nagyon sok minden nem oké, de az sem oké, hogy a kis környezeted alapján általánosítasz. Azért több lány kerüli az ilyet, mint ahánynak bejön. Többek közt én is undorodom az ilyenektől.
2013. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a lányok súlyosan lelki nyomorékok. (A barátjukat pedig nem is minősítem...)
2013. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5, szerencsés barátnőd van :)

ezekkel a lányokkal nagy gondok vannak. persze vannak akiknek ez bejön, de mint már előttem is mondták, kevés. szerintem is ezzel akarnak feltűnést kelteni vagy a gyengeségüket takarni.

2013. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!