Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elfogadható/normális?

Figyelt kérdés
A barátom rendszeresen más csajokat bámul meg. Ezzel alapjáraton nincsen problémám viszont ezt rendszeresen az én jelenlétemben teszi. Ezt úgy kell elképzelni, hogy ha emberek között vagyunk, akkor kb 10 percenként tesz elismerő megjegyzést más lányokra. Ha szólok neki, hogy ez már zavar, akkor az a válasz, hogy ne hisztizzek meg féltékenykedjek. Szerintetek ezt el kellene viselnem?
2013. dec. 3. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

hűséget fogadunk és nem vakságot

persze túlzásba vinni a bámulást már szerintem is bunkóság

2013. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a megjegyzésektől kezdve bunkóság
2013. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát joga van nézni, bár szerintem már bunkóság, hogy melletted teszi, az még inkább bunkóság, hogy még neki áll feljebb. A helyedben jól helyretenném.
2013. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a jelenlétedben csinálja, az persze, hogy bunkóság, ne viseld el. Én rég otthagytam volna a helyedben, de csak miután felképeltem.
2013. dec. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell elviselni. Ennek egyetlen üzenete van, az,hogy másra vágyik!Hogy te nem vagy elég jó neki,te vagy a szamár mások a lovak! Ezt jelenti! és azt is,hogy nem szerethet igazán,mert ha annyira nagyon szerelmes lenne eszébe se jutna másokat bámulni melletted,nem bírna betelni veled,főleg,ha egy nem túl régi kapcsoaltról beszélünk
2013. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok vak, észreveszem a szép lányokat, de nem mondom az asszonynak, hogy "Húdemeg..."

Ez nagyon nagy bunkóság ám!


Tipp: kezdj el pasikat stirölni, és te is tegyél megjegyzésket. Ha beszól, lehet mondani, hogy "babám ha neked lehet, nekem is, szóval vagy visszaveszel, vagy ne hisztizz".

A fejét megnézném utána.. :))))

2013. dec. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
No csajszi,ezért ne legyen barátod ,látod! :D itt mindenki akinek van b.nője az azért "észre veszi a szép nőket" jól meg is bámulja,meg is b*szná! Ha egyszer életed során talaálsz egy olyat akinek te leszel a legszebb és csak téged b*szna ,na akkor állj össze valakivel,egyébként soha!!!
2013. dec. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem.Hagyd ott a srácot, és keress olyat, aki Téged szeret.

Nekem is volt egy barátom, aki ezt csinálta, utána meg is csalt, el is hagyott. A mostani viszont nagyon szeret.

Beteg idiótákkal ne foglalkozz, lesz olyan, aki Téged fog szeretni úgy ahogy vagy! És lehet ő is megnéz majd más lányokat, de akkor is éreztetni fogja Veled, hogy csak Téged szeret!

2013. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!