Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha barátotok egy plüss állattal aludna?

Figyelt kérdés
Ha hozzájuk megyünk, akkor még mindig az elefánt plüssén alszik. Ez a plüss már 3 éves korától meg van neki (mutatta is fényképen), és most 23 éves.

2013. dec. 3. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól esik neki akkor tegye. Én is aludnék a plüssel, amit a barátnőmtől kaptam, csak megfújt. Kényelmesebb a kispárnám.
2013. dec. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan fiú vagyok,de én születésemkor kaptam egy plüsst és még mindig azzal alszok 25 éves létemre.Barátnőmet nem zavarja.Lehet azért mert ő is azzal a plüssel alszik amit kapott tőlem :D
2013. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
baj hogy 19 évesen van egy plüsspingvin az ágyamban?!
2013. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak, bár csak a kihúzható kanapé tetején, ráadásul Brumi idősebb nálam, majdnem mint Yoda :D

f34

2013. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kalulu159 ***** válasza:
azt h cukiii....
2013. dec. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:) én is hasonlóan gondolom.
2013. dec. 3. 23:17
 7/8 anonim ***** válasza:

A férjem azzal a plüssmacival aludt, amit tőlem kapott, abban az egy évben amíg még nem éltünk együtt. Időnként befújtam neki a parfümömmel.


Én is azzal a macival aludtam amit tőle kaptam , abban az 1 évben.


Engem akkor sem zavart volna, ha valami gyerekkori emlék, és kötődik hozzá. Ez is azt mutatta volna számomra, hogy vannak érzései, amiket nem fél kimutatni:)


27/N

2013. dec. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor együtt alszunk megpróbálnám megkaparintani, mert szeretek ölelgetni miközben alszom :D Mi amúgy kispárnásak vagyunk, mindig harcolunk a legjobbért, bár most már varrtam neki egy sajátot, hogy ne harcoljunk :D És ezt úgy, hogy piercinges, tetkós, rasztás rockerek vagyunk. Ja meg nekem is van egy feket

e párducom otthon, amivel szoktam aludni, 3 éves korom óta megvan, 17

év ismeretség után nincs szívem polcra kitenni :)

2013. dec. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!