Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor lesz már végre csajom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már végre csajom? Lehet igy egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nyomi vékony fiú vagyok és szemüveges, mit tegyek? 21fszűz

2013. dec. 3. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ismerek ilyen gyereket, mégsincs csaja.
2013. dec. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Programozz
2013. dec. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ilyen felfogással sose!!! azonnal kezdj el változtatni a gondolkodás módodon és az életviteleden a sport a szervezetünk életető eleme tehát mozogj többet mert a genetikák megkövetelné és sokkal jobban jársz vele mind egézségügyileg mind a kis+ izomal vonzóbb lehetel
2013. dec. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy meg kell gazdagodnod, vagy érd be egy gumi barátnővel.
2013. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vagy ne hallgass azokra, akik azt mondják, mint a négyes
2013. dec. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amíg magadat nem értékeled és lenyomizod, addig mástól se várj mást.
2013. dec. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát az van hogy nekem pont egy ilyen fiú a párom és hallom tőle és más hasonló adottságú srácoktól is, hogy nehezen vagy egyaltalan nem találnak párt. Nem értem hogy miért nem. Nem értem nő tarsaimat hogy lehetnek ennyire felszínesek és kegyetlenek miért utasítanak el egy jó lelkű és értékes belső tulajdonságokkal rendelkező fiút azért mert nem macso külsejű. Nálam úgy látszik lejjebb van a mérce és nem zavar mert én nem küldtem el. Ha szexuálisan tudok hozzá vonzódni akkor még rendben van a dolog. Az azért fontos mert hiába jönnék össze olyannal aki taszít annak nem lesz jó vége.

Kérdező kitartást kívánok neked és hogy ne kedvetlenitsenek el a kudarcok egyszer te is meg fogod találni a hozzád valót. 25/L

2013. dec. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

iagzából ne változz meg, legyél magad, biztos lesz, akinek így jösz be. nekem az ilyenek jönnek be, ha kicsit fiatalabb lennél, tuti leállnék veled ;)

14/L

2013. dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a hozzáállásodon kellene változtatnod. Legyél magabiztosabb, az mindig bejön a lányoknak. A szemüveg pedig egyáltalán nem hátrány, nagyon sok lánynak tetszenek a szemüveges pasik. 20/L
2013. dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
soha
2013. dec. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!