Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keres fel még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres fel még mindig időről időre?

Figyelt kérdés

Már lassan 3 éve, hogy nem vagyunk együtt a lánnyal de mégis pár havonta ír nekem egy üzenetet, hogy jó lenne találkozni. Mivel sajnos én nem találtam magamnak párt az elmúlt évek során, és valamennyire még mindig érdekel hogy mi van vele, hogy zajlik az élete és akár az is jó lenne ha együtt lehetnénk megint így mindig belemegyek a találkozóba. Ilyenkor 2-3 órát beszélgetünk, szóba hozza a szakításunkat, a régi szép időket és azt is, hogyha ez meg az máshogy alakul, máshogy csinálok dolgokat akkor még mindig együtt lehetnénk.

Mindeközben van barátja akivel évek óta együtt vannak, de azt nem tudom mennyire jó a kapcsolatuk. Volt már, hogy csak a problémákról mesélt, máskor pedig azt hallom milyen jól megvannak. Amúgy a barátjával mindig előre közli, hogy találkozni fog velem.

Lehet annak esélye, hogy érez még ő is valamit, vagy ezek a találkozók csak szimpla baráti érdeklődésből fordulnak elő?


2013. dec. 4. 03:37
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
baráti. nekem az exek oráloztak ha akartak valamit
2013. dec. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell minden szakításnak teljes elhidegüléssel végződnie, egyszerűen érdeklődik és kedves de csupán baráti indíttatásból.
2013. dec. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném tőle.
2013. dec. 4. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fontos vagy neki,mint barát.

Ha többet szeretne,lépne.

2013. dec. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fontos vagy neki,mint barát,ha többet szeretne,már lépett volna.

Viszont amíg ezt nem tisztázzátok,Te nem tudsz tovább lépni.

2013. dec. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A nosztalgiázás egy szintig telejsen egészséges, de ezek a célozgatások, hogy "még midnig együtt lennétek" kicsit túlmennek a baráti beszélgetésen. Szerintem csak tesztelni akar, mert egy nőnek, ha barátja is van, akkor is hízelgő, ha tudja, hogy más is érdeklődik iránta. Vagy szeretné tudni, hogy ha a barátjával hirtelen szétmennének, akkor lenne-e kihez menekülnie? Lehet, hogy - ambivalens módon - éppen ez a biztonságérzet az, ami a barátjánál tartja (hiszen egyszerre van barátja és b-terve, minek változtasson ezen a kényelmes állapoton)?


Szerintem ha legközelebb ezzel hozakodik elő, akkor zárd le röviden, hogy hát igen, régi szép idők, de épp attól szép, hogy régi, és hogy már nem jön vissza. Ő meg döntse el, hogy tud-e úgy a barátod lenni, hogy megbékél ezzel a tudattal, és nem vár el tőled sem többet.

2013. dec. 4. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal szerintem nincs baj, hogy keres. Az viszont szemétség tőle, hogy beszámol neked a kapcsolatáról. Te meg hülye vagy, hogy ezeket meghallgatod. Ezzel leginkább saját magadnak ártasz.
2013. dec. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik,baráti viszonyt szeretne fenntartani,ugyanakkor talonban tart téged úgymond.Jobb lesz vele vigyáznod!
2013. dec. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!