Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem lehetek már együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lehetek már együtt azzal, akivel szerettem volna. Mi értelme így a sikereknek / jó dolgoknak az életben, ha nem oszthatom meg vele?

Figyelt kérdés
Oké, lehet, hogy levágott néhány biztosítékot a fejemben ez a dolog..
2013. dec. 4. 04:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legidegesítőbb válasz ilyenkor, hogy "majd jön másik", de tényleg nem lehet mást mondani. A gyász öt fázisán (tagadás - harag - alkudozás - depresszió - belenyugvás) mindenki átmegy, most még nyilván az elején vagy. Nem tudsz mit tenni, csak várni. Az örömeidet meg majd megosztod olyannal, aki méltó lesz rá. (Szorri, erre tényleg nincs jobb válasz.)
2013. dec. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Keresel egy másik embert akivel szívesen vagy. Ennyi az egész. Nem csak egy ember létezik az életben akivel jó lehet. Majd mással is szívesen leszel. Ugyanolyan persze nem lesz de attol még ugyanolyan értékes és szerethető. Adj esélyt másoknak is!!

Ha nem lehettek együtt valószínűleg úgysem ő az igazi. Ne sajnald lesz más és még akár jobb is!

2013. dec. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig úgy voltam vele, hogy ha valakivel véget ér a kapcsolat, az jelent valamit, akkor azon kár keseregni, mert nem ő volt az igazi, és idővel mindenképp elváltak volna útjaitok. Ha esetleg hamarabb véget ér, az még mindig jobb, és könnyebb feldolgozni, mint esetleg 3-4- x évet.


Szóval ennek fényében én így éltem. pl ismerkedtem, majd összejöttem valakivel aki erre megfelelőnek tűnt, aztán hosszabb rövidebb idő után rájöttem mégsem az igazi. Megvoltak a csalódások - pofára esések, majd a szakítások, a gyászidőszakok, majd felálltam és továbbléptem.


Most már ott tartok, hogy megvan akit kerestem.


Tudom, mert minden kapcsolat véget ért 1 éven belül, egyikben sem éreztem azt amit kellett volna. Azt amit a férjem mellett érzek.


Veled is így lesz, hidd el. Mindenki megszenvedi a szakításait, ha van egy kis szíve, aztán pedig idővel, és ha szerencséje van, megismeri azt akivel élete végéig együtt marad.


27/N

2013. dec. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Először is férfi, vagy nő a kérdező? Másodszor miért nem lehettek együtt? Azért valami konkrétumot adhattál volna.
2013. dec. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

3-as majd ha ez tönkremegy tudni fogod miről beszél a kérdező.


Kidobunk 5-10 évet, hiába.

2013. dec. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a te élvezeted volt a fő értelme születésedtől kezdve. Nem egy másik emberé. Jó megosztani az élményeket, sikert, de nem mindig lehet.
2013. dec. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért élsz,hogy neked jó legyen,és egyedül is boldog légy.Persze egy megbízható társsal teljes az élet,de ilyet találni fogsz még,nem kell rögtön lehúznod a rolót!Most csak rá vágysz és ő jár a fejedben,egy év múlva meg nevetni fogsz saját magadon,amiért pont ő kellett neked.
2013. dec. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

5. mi a francért menne tönkre? Mit tudsz te a mi kapcsolatunkról? Semmit..


Ennyire keserű és irigy vagy, hogy mások házasságának végét kívánod, csak mert neked szar?


Nem gondolod, hogy szánalmas vagy?

2013. dec. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez csak statisztika. Nagy az esélye annak - különösen úgy, hogy egyetlen hosszú kapcsolatod sem volt korábban - hogy szétmentek.
2013. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
leszarom magasról a statisztikákat:), nem érint.
2013. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!