Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok biztosak vagytok benne, hogy a pasitok nincs fent társkereső oldalon és nem csal meg titeket?

Figyelt kérdés
Ha lenne arra lehetőség, hogy valakit megbízzál, hogy keresgéljen utána a netten, megtennéd?
2013. dec. 4. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok igen! Nem kerestettnék senkivel semmit. Ennél jobban ismerem és bízom abban akivel megosztom az életem.
2013. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Tudom, hogy fent van társkeresőn, mert nem törölte a regisztrációját. De azt is, hogy nem csal meg. Miért tenné? Senki nem kényszerítette rá, hogy összejöjjön velem, és ha már nem velem akar lenni, akkor bármikor szakíthat. Egyenes embernek ismertem meg, aki előbb szakítana velem, aztán dugna meg mást.
2013. dec. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, mivel nincs barátom.
2013. dec. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hungarianmens

Miért van S a neved végén? Vagy aposztrófotot nem tudtál kirakni?

2013. dec. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Je Veux ***** válasza:
Megbízom benne, illetve tudom, hogy nem csal meg. Ha így tenne az egyből látszódna rajta. Nem nyomoznék utána akkor sem ha lenne rá lehetőségem.
2013. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen biztos vagyok, nem, nem tenném meg. nem vagyok sem idióta, sem üldözési mániás, és rohadtul utálom az összeesküvés-elméleteket, meg azoakt is, akiknek abból áll az egész életük, hogy nyomozgatnak a párjuk után,így tönkretéve magukat, a másik felet,a kapcsolatot..
2013. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!