Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom h szeret de fiuk ha mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom h szeret de fiuk ha mar a bnotok a lany szerettek erte kuzdeni erte?

Figyelt kérdés
Marmint nem vestitek e termeszetesnek h veletek van meg szeretitek ha kicsit kereti magat stb
2013. dec. 4. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hadd tippeljek. Telefonról írtad, ugye?
2013. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen bocsanat
2013. dec. 4. 17:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Megbocsátom.
2013. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én nem
2013. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miafasz?! Miért nem tudsz normálisan írni?!Vedd a fáradságot és írd le normálisan!
2013. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én baromi sokat küzdöttem hogy meghódítsam azt a lányt aki nekem elsőre megtetszett. Egyszerűen a postán láttam meg őt, szemeztünk mert hosszú volt a sor két külön sorban álltunk, akkor egymásra mosolyogtunk pedig én baromira félős voltam mert akkor sosem volt barátnőm, kövér is voltam meg elég mogorván tudtam nézni de ugyanakkor olyan aranyosan tudtam rá mosolyogni hogy egyből levettem a lábáról. Aztán amikor én egy kis asztalnál írtam a papírt ő is odajött hogy kölcsön kérje a tollat, én nem mertem lépni, féltem de akkor picit beszélgettünk, és egyből egymásra találtunk valahogy, egyből mondta hogy észrevette hogy figyelem, de azt is hogy félénk vagyok, így mondta hogy ha van kedvem megismerkedhetnénk. Akkor egyből elhívtam őt a hétvégén randizni, nagyon szép esténk volt, mindent beleadtam, maximálisan oda adtam magam, de sokat küzdöttem azért hogy a kedvébe járjak, ami össze is jött mert nehéz volt a búcsú, utána pár nappal szinte órákig el chateltünk, nagyon sok közös volt bennünk, egyforma zenéket szeretünk, egyforma a film és sorozat ízlésünk, éreztem hogy nekem ő kell, így elhívtam én egy második randira ahol már az első csók is megtörtént, nagyon gyorsan alakult minden de sokat küzdöttem érte hogy telefonon meg chaten keresztül a kedvében járjak, nagyon harcoltam érte hogy rávegyem arra hogy velem nagyon boldog lesz, és az így lett. Most 29-én volt hogy 1 éve együtt vagyunk, nagyon dúl a szerelem, sokat vagyunk együtt, hihetetlenül örülünk egymásnak, baromira boldoggá tett.
2013. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaj, én rettentően. Én úgy szeretnék küszködni, küzdeni már egy lányért végre. Mert küzdeni frenetikusan fantasztikusan remek dolog.
2013. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kűzdjön a hal@l :D

ilyenkor kell lecserélni

2013. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mégis szerinted mi a francot szeretnék abban ha a barátnőm tesz a fejemre és játtsza a királynőt?!
2013. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!