Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? :c áltozhattak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? :c áltozhattak az érzései irántam 2 hónap alatt? HELP!

Figyelt kérdés
Van 1 fiu aki nagyon régen tetszik és elmondtam neki Szeptemberben...volt barátnője még akkor ezért tudtam hogy nem lehet semmi..se hát nem tudtam ezen az érzésemen változtatni de nem akartam őket szétszedni a háttérben maradtam..láttam ahogy elromlik közük minden és max 1 hónapja szakítottak..engem viszont Szeptember óta hülyít..a tesója azt mondta szerelmes volt belém most mégis a volt barátnője után lohol mint egy kiskutya..pedig a barátnője telefonon dobta és kb. 2 percre laknak egymástól..én közeledek felé írtam neki egy 10 oldalas levelet hogy miért csinálja ezt..néha több mint barátok néha meg levegőnek néz..tisztára mint két idegen..nem tudom mit tegyek..mert szeretem és félek hogy megint össze jönnek az exével..ja és még egy kérdés..jó csajnak tart akkor változhattak az érzései irántam 2 hónap alatt..?!HELP!!
2013. dec. 4. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, a 10 oldalas levél után max. negatív irányban ... Nem így kell elcsábítani a kiszemelt fiút ... Hány éves vagy?
2013. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehettek vagy 13-14 évesek, ilyenkor ez nem csoda. Nem kell komolyan venned a dolgot, nem a világ, csak Te érzed annak. :)


Next please... :)

2013. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!