Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönnek az olyan lányok, aki egészségtelenül önzetlenek, tehát régimódiak és a férfi az úr jelszóval mindent megtesz neki? Vannak még ilyen nők?

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyakorlatilag szubmisszió, nekem meg velem egyenrangú ember kell, nem pedig egy seggnyaló.
2013. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak, de nekem nem kéne. Jobban szeretem a szeszélyes lányokat. :D
2013. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem bejönne egy ilyen lány,de jó tanár vagyok szóval mindenkit háziasságra nevelek.Kivéve magamat.
2013. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kipróbálnám, de nem vagyok benne biztos, hogy hosszú távon is élveznék egy ilyen kapcsolatot.

amúgy nyilván vannak olyan nők akik kifejezetten élvezik az alárendelt szerepet.

2013. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én néha ilyen vagyok máskor meg minden csak pont ez nem
2013. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Biztos vannak.
2013. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:

hát azért mindent ne tegyünk má' meg nektek...

Lehet egy nő odaadó, házias, stb, anélkül, h szolgalelkű cseléd lenne

2013. dec. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Nekem bejönnek az ilyen nők. Sokkal inkább mint a mostani divat-feministák. A feminizmus családellenes. És a férfi a családfenntartó, nyilván ő a ház ura. És ez nem azt jelenti, hogy elnyomja a nőt. Ez több száz ill. több ezer évig így volt és ez most is így lenne rendjén. Sajnos nehéz ilyesfajta rendes nőt találni.


27/F

2014. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!