Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hét után már a gyerekeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hét után már a gyerekeket és a házasságot tervezi a férfi. Ez nem normális dolog ugye?

Figyelt kérdés
Előtte nem ismertük egymást. Tehát a 2 hét az valóban 2 hét ismerettséget jelent. De már arról ábrándozik hogy minnél előbb szeretne babát, és célozgat rá hogy bármikor eljegyezhet, csak a megfelelő alkalmat várja. Meg kéne ijednem hogy nem normális? Vagy örüljek neki hogy ilyen kivételes embert találtam?
2013. dec. 4. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menekülj! Valami nincs rendben
2013. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez túl korai.. biztos, hogy nem csak viccel?
2013. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szerelmes.
2013. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még hozzá tartozik hogy pár hónapja lett vége egy több éves kapcsolatának, aki már menyasszonya volt. Lehet hogy őt akarja pótolni velem? :/
2013. dec. 4. 18:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Inkább 2 év volna a normális. :) De min. fél év.


Nem kell talán még menekülnöd, de kérd el egy pszichológus szemüvegét, és nézd sztoikusan azon keresztül.

2013. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben (friss szakítás, menyasszony...) valóban az lehet a háttérben, hogy nem tette túl magát rajta, és ez befolyásolja. Szerintem lassíts vele, hadd nyugodjon meg. Ha megkéri a kezed mégis, mondd, hogy ez túl gyors, de továbbra is szeretnéd megismerni, és azt akarod, hogy akkor kérje meg a kezed, amikor már teljesen túltette magát a korábbi érzelmi traumán.
2013. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bárcsak ilyen pasim lenne 25/L

Akikkel én találkozom azok a gondolatától is rosszul vannak pedig én erre vágynék :(

2013. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
nyúlcipő. most. nem az.
2013. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem a férjem 1 hónap után kért meg anno. Viszont ott nem volt előzőleg menyasszony akin túl kellett volna lépnie....ez így egy kicsit gyanús.


Amúgy nekem is meglepi volt hogy ilyen hamar szerelmes lett a férjem, mert azért ez nem olyan gyakori. De tetszett, hogy nem csak élni akar a vakvilágba, hanem közös jövőt tervez. Ahhoz viszont ragaszkodtam hogy várjunk az esküvővel. Így Másfél év után házasodtunk. 2 évvel ezelőtt:) Azóta is minden a legnagyobb rendben.


Mondom, nem biztos hogy őrült:), de lehet hogy a menyasszonyát próbálja elfelejteni veled....ez viszont idővel ki fog derülni.


27/N

2013. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nah mi lett a vége ? :D
2020. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!