Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok mikulásra ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok mikulásra ajándékot venni egymásnak?

Figyelt kérdés
Mindjárt mikulás, és csak most jutott eszembe a kérdés. Viccből vettem a barátomnak virgácsot, de ezt tényleg csak poénnak gondoltam. De elgondolkoztam. Ti szoktatok egymásnak ajándékot venni mikulásra? Ha igen akkor veszek, csak én eddig nem ünnepeltem soha.:o

2013. dec. 4. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy nem ünnepelted soha? Ha számodra ez nem ünnep, akkor szerintem nem kell ünnepelned. Csak előtte beszéld meg a pároddal is, nehogy megsértődjön.
2013. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én eddig egyik barátommal sem ünnepeltem, és nem tudom hogy szokás. Az emberek többsége ünnepli a szerelmével, vagy nem? És mit szokás adni ilyenkor?
2013. dec. 4. 19:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Hasonló dilemma. Csak én a karácsonnyal vagyok így ideje. Nem tudom hogy ha most lesz 1. randi kéne-e venni valamit :/
2013. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha most lesz első randitok, nem kell!:)
2013. dec. 4. 20:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt mondod ? :D
2013. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Persze, majd akkor ha közelebb kerültök egymáshoz.:)
2013. dec. 4. 20:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi van akkor ha mondjuk ő vesz nekem valamit ? :)
2013. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Óóó, én csináltam neki mikulás csomagot, tele raktam virgáccsal meg ördögös csokifigurákkal. Szerintem vicces szitu tud lenni :D
2013. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ha ő hoz neked valamit, köszönd meg, adj neki puszit, vagy öleld meg. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, még az elején vagytok.:)

Srácok, és az milyen ha veszek neki csokit, meg viszek virgácsot?:)

2013. dec. 4. 20:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Már vettél neki virgácsot nem? Inkább okozz neki egy elképesztő estét és kész! Engem ilyenek nem érdekelnek csak éreztesse hogy számítok.
2013. dec. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!