Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire fontos a szexuális vonzalom egy kapcsolatban? Nektek mennyire döntő ez? Mi a legokosabb döntés ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Eddig 2 barátom volt, de mindkét kapcsolat nagyon rövid volt. Már vágynék egy normális, komolyabb kapcsolatra. Mindkét barátommal nagy volt közöttünk a vonzalom, az első perctől kezdve.


Viszont most van egy fiú, aki külsőre nem annyira jön be. Nagyon rendes srácnak ismerem, és tetszek neki. Próbálkozik nálam, de nem tudom, mit csináljak. Jól esik, hogy érdeklődik, figyel rám, de úgy érzem, nekem ő inkább csak egy barát. Hiszen szexuális vonzalom nélkül milyen lenne egy kapcsolat?

Az a baj, hogy el sem tudom képzelni pl. hogy csókolózzunk. És így elég nehéz.


Szerintetek mennyire fontos a szexuális vonzalom egy kapcsolatban? Mi lenne a jó döntés?

18/L


2013. dec. 4. 21:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amíg konkrétan nem hív el, addig szerintem nem mondok neki semmit. Egyszerűen nem tudom, mit csináljak. Nem szeretném megbántani, és azt sem szeretném, hogy megharagudjon rám, de ha nincs vonzalom, akkor talán hiába lenne az egész. :S
2013. dec. 4. 21:56
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha nem jön be, akkor barát.

Ha nem tudsz rá férfiként tekinteni (nem vonzódsz hozzá), akkor nem sok értelme van. Viszont az sem kizárt, hogy pár randi után megjelenik a vonzalom. Pár találkozást megér a dolog.

2013. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolatnak a szexuális vonzalom az alapja. Anélkül nem ér semmit.
2013. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noydra ***** válasza:
Próbáld meg. Ha megismerted, és úgy sem lesz vonzalom, akkor pedig ne erőltesd :/
2013. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ismerem már kb. 2 hónapja. Nagyon sokat beszélgetünk, jól érzem vele magam, de nincs semmilyen vonzalom. Neki viszont tetszek. Jó barát, és tudom, hogy számíthatok rá, de nem tudok többet elképzelni. Viszont így a barátságunkat is kockáztatom.
2013. dec. 4. 21:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Jelenleg én is ebben a helyzetben vagyok, de szerintem vonzalom nélkül felesleges erőlködni. :/
2013. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 WheneverYouWant ***** válasza:
pedig ha Ő komolyan szeretne Tőled valamit akkor mond meg neki minnél hamarabb hogy nem lehet. így is elég nehéz lesz fenntartani a barátságot.
2013. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd, hosszú távon úgy sem működne vonzalom nélkül. Egy barát többet ér egy rossz kapcsolatnál.
2013. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hajolj hozzá közel és ha nem érzel késztetést arra, hogy megcsókold akkor veszett ügy! szerintem kiba*szás kategória lenne húzni az agyát x ideig ha már most úgy érzed, hogy nem szeretnéd megcsókolni stb... nevezhetjük kémiának, vonzalomnak vagy bárminek, de ha nincs meg akkor később sem lesz meg! anélkül pedig értelmetlen az egész.
2013. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fizikai vonzalom hiánya egy egyébként erős házasságot is tönkre tehet, ill sok gond okozója lehet.
2013. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!