Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság vagy párkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy párkapcsolat? Melyik szokott inkább megmaradni? Az évek óta tartó barátság, vagy egy kapcsolat egy lánnyal/fiúval?

Figyelt kérdés

Szóval érdemes egy évek óta tartó barátságot eldobni helyezni egy lány/fiú miatt?

Haverommal történt meg, hogy volt az egyik barátja, akivel 3 éve voltak szoros barátok, és kellett volna a segítsége a barátjától, de az konkrétan lerakta a telefont, hogy ma este egy csajjal megy moziba!

És ki van akadva ez a haverom, hogy 3 évig segített neki bármikor, de Ő meg egy nyamvadt csaj miatt süllyesztőbe dobta!

Mondtam neki, hogy mit van úgy kiakadva, d***i akart egy jót, miért baj!

Erre kiakadt rám, hogy nem értem hogy miért számított ez neki!

Azt mondta egy 3 éve tartó barátságot így semmibe venni egy lány miatt az több mint pofátlanság!

Igaza van?



2013. dec. 5. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Változnak a prioritások, amikor az ember szerelmes. Ne fújd fel, szerintem.
2013. dec. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez mekkora műbalhé :D Tehát ő elvárta volna, hogy a barát azonnal ugorjon és fújja le a programját. Tényleg ennyire fontos és sürgős volt a dolog? Ha igen, akkor nem szóltam. De amúgy nem kellene ezt ennyire túlreagálni.
2013. dec. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Synesztro ***** válasza:
25/F én személy szerint imádom a párom, de a kapcsolat legelején közöltem vele, hogy ha egy barátom a segítségemre szorul, megyek és pont. Ez nem képezheti vita tárgyát, ellenkező esetben már léptem is a most 3 éve tartó iszonyatosan jó kapcsolatból is. Nekem ez elvi kérdés, de persze nem vagyunk egyformák. Amúgy az előző hozzászólóval is egyet értek, ha nem fontos a dolog, azért minden hülyeségre én sem ugranék, csak ha fontos, hiszen arra meg a párkapcsolat menne rá.
2013. dec. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!