Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az előző barátnőm miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előző barátnőm miért keresett most fel ezzel?

Figyelt kérdés

Már több hónapja megmondta, hogy vége, utána pár hétig nem találkoztunk, aztán volt pár közös programunk, és minden olyan volt, mint régen, de akkor is azt mondta, hogy nem akarja újrakezdeni (alapból is rövid volt az egész kapcsolat, pár hónap).

Nemrég összejött az előző barátjával, és mégis írt nekem egy nagyon hosszú levelet arról, hogy mikor mit érzett irántam, mikor mit gondolt, kb olyan mint egy utólagos szerelmi vallomás.

Szerintetek mit akart ezzel? Az biztos, hogy még ezek szerint nincs túl rajtam teljesen, de vajon lenne még esélyem nála? Meg egyáltalán, miért pont most, mikor már mással van? Sőt, korábban miattam szakított a sráccal..

van értelme lépnem, lehet esélyem? Szerintem még ő maga se tudja, hogy mit akar...


2013. dec. 5. 14:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
lépj túl rajta. nem szeret ez senkit
2013. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Költőnő? ***** válasza:

lehet h ő maga sem tudja, de lehet, ha csak a saját lelkét akarta megnyugtatni

De az is lehet, h talonban akar tartani

2013. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele. Tekintsd úgy, hogy szépen akarta lezárni, és haladj tovább.
2013. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
mekkora lenne mar, ha masodjara is szakit a sraccal miattad :))
2013. dec. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis eszed, akkor megirod neki, hogy ez mind szép és jó, köszönöd az őszinteségét, de ő szakitott, ezt ő rontotta el, és nincsen visszaút a számára!


Nem vagy kabát, amit leakasztanak a szögről ha kell, és vissza ha nem! (férfiúi tartásnak hivják ezt!)

2013. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Döntésképtelen tyúk. Én elhajtanám, de csak miután szakított a másik barátjával :) Akkor majd megtanulja a kutyafittyet.
2013. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Talonban vagy, ha megint nem jön össze ezzel a sráccal, akkor még mindig ott leszel neki te.
2013. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Egyébként engem nem zavar ez, hogy így kezeli ezeket a dolgokat, tény hogy elég nagy érzelmi káosz van benne, ezt mindig is tapasztaltam nála, de én se vagyok egy könnyű eset, úgyhogy ettől még, sőt talán pont ezért, nagyon jól összeillenénk.

Amúgy én tudom, hogy mi a helyzet, akivel most jár, azzal nagyon jól érzi magát, kb mint ahogy az ember a legjobb barátjával, a srác a világon mindent meg ad neki, az a tipikus olyan pasi, amiért minden csaj irigykedik rá.

Állok ezzel szemben én, aki közel se szeretem ezt a tökéletes romantikus maszlagot hozni (és megjegyzem ő is csak kapni szereti az ilyesmit, de cseppet se ilyen, és igazából nem hiszem h ezt igényli, max az egojának jól esik). Mi mindig őszinték voltunk, nevettünk mindenen, és lazán vettük a dolgokat, és szerintem ennél nagyobb összhang nem is lehetett volna köztünk... csak hát mások szemével nézve ez nem egy jó kapcsoalt, mert én nem játszom meg a lovagot.

2013. dec. 5. 14:39
 9/17 A kérdező kommentje:

Ez a srác tuti, hogy nem fog szakítani vele, úgyhogy nem hiszem hogy erre az esetre tartogatna engem. És igazából tudom, hogy én kellek neki, csak már amit írtam, azok miatt próbálja lebeszélni magát rólam...

egyébként semmit nem írt arról, hogy újra kéne kezdenünk vagy ilyesmi, csak a múltról... de mégis miért, ha nem akarna semmit?

2013. dec. 5. 14:40
 10/17 anonim ***** válasza:

A választ megadtuk.

Dönts, hogy megfogadod e.

2013. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!