Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy szeretem-e?!

Figyelt kérdés
Van egy srác, akinek bejövök, de nekem nem nagyon tetszik, de csak azért vagyok beléesve, mert szerelmes belém :/ Nem tudom, hogy mit tegyek! De csak 5 percre talizunk minden héten matektanárnál, szóval nem tudok vele beszélni! HELP! Ti mit gondoltok erről?
2013. dec. 5. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Terhes vagy.
2013. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Először is,nem értelek: mi az hogy neked nem nagyon tetszik, de bele vagy esve? Ha bele vagy esve,akkor tetszik egyértelműen,sőt. Nem?

Ha csak 5 percre szoktatok talàlkozni,akkor nem szeretheted,olyan nincs,nem létezik. Tetszhet nagyon,belezúghatsz a külsejébe,megdobogtathatja a szíved,de igazàn szeretni csak akkor lehet,ha már ismered. Hány éves vagy amugy? De ne aggódj,nincs semmi gond,tetszik neked es kész :)) lehet valami tök jo dolog fog kisülni az egészből :)

2013. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1comment ööö, nem vagyok

#2comment azért vagyok belé szerelmes, mert tudom, hogytetszem neki. Ja, és csak matektanárnál talizunk, személyesen nem ismerem. 13 éves vagyok. Köszi egyébként köszi a választ, remélem lesz ebből valami. De egyébként nem vagyok olyan, aki sír, mert nincs pasija.. :)

2013. dec. 6. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!