Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, akiknek kissé mackós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akiknek kissé mackós a párja, szokott panaszkodni a kinézetére, testalkatára?

Figyelt kérdés

Az én párom kb. 180 cm és 95 kg, de talán még nem sorolnám a mackós kategóriába, mert egészen szépen eloszlik rajta, igazából nem tűnik ilyen nehéznek. Annyi, hogy az átlagosnál azért kicsit szélesebb a válla és a háta, meg van egy kis pocakja (nem sörhas-kategória).


Én egyszerűen imádom - sosem jöttek be a vékony vagy kigyúrt fiúk -, de ő sokszor panaszkodik, hogy nem tetszik magának, dagadt feje van, túl sokat nyom, miért ekkora a pocakja, biztosan mindenki kövérnek látja. Én már milliószor elmondtam neki, hogy számomra tökéletes és imádom minden porcikáját, de csak nem érti...


Most a fejébe vette, hogy fogyózni akar. Én annyira nem örülök neki, de nem szólok bele a dologba, viszotn nem tudom, hogyan győzhetném meg, hogy ne érezze magát rosszul azért, mert van rajta 10 kiló plusz?


2013. dec. 5. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én párom pontosan kétszer annyi kiló, mint én. De mondjuk 2 méter magas, széles vállú, izmos, egyáltalán nem tűnik annyinak, jól eloszlik rajta, az a kis zsírpárna ami van rajta, az is csak ruha nélkül látszik.

Őt nem a testalkata, kinézete zavarja, hanem maga a szám, amit a mérlegen lát, pedig hiába mondom, hogy azzal ne foglalkozzon, mert az izom, csont és zsír tömegarányáról nem ad biztos képet, de hát hiába pofázok én neki... :D

2013. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is majdnem feleannyi vagyok súlyban, mint ő, csak én felszedni nem tudom magamra a kilókat :D
2013. dec. 5. 22:52
 3/6 anonim válasza:
Az en parom is kicsit.mackosabb nagyon szeretem es imadom hogy kinez de azert neha igy felhozom hogy mennyen el edzeni de csak az egeszsege miatt
2013. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én párom 170 cm magas és 110 kiló. Sajnos elég nagy hasa van inkább az ami sokat nyom rajta, nem is a lába meg nem is az arca ami gáz. Arcra teljesen normálisnak mondható. Jó kicsit pufi meg morcos de amikor mosolyog az egy álom nekem :) Elég önbizalom hiányos volt régen amikor egyszer megláttam őt a sor végén mert hátranéztem és pont összeakadt a tekintetük mivel ő utolsó volt én meg előtte voltam kettővel így rámosolyogtam mert láttam hogy engem néz, egyből elfordult bujkált előlem, de amikor ő is végzett a dolgával, megvártam mert valahogy éreztem hogy beszélnem kell vele :) Amikor hirtelen elé álltam láttam hogy megfagyott benne még a sz...r is de kérdeztem tőle hogy honnan ismerlek stb... És elmondta hogy biztos hogy nem de akkor már picit bátrabb lett jót dumáltunk, majd mondtam neki hogy mi lenne ha találkoznánk egy délutánon akkor ő belement, találkoztunk, jól éreztük magunkat. Sokat chateltünk szinte órákig, hihetetlen milyen érzései vannak meg szinte humora is a helyén van, sok dolgot tud, nem egy tanult ember mert éppen hogy csak meglett az érettségije, de nem is hülye hozzá mert sokat tanult az életben pedig csak alig néhány éve került ki de már érettebb a gondolkodása mint egyes kortársainak, szóval ő igazán jó ember.

Bár ő is panazskodik az alkatára sokszor lelki ismeret furdalása van főleg ha szexelünk hogy hogy néz már ki de én nyugtatom őt meg minden de valahogy zavarja őt a kinézete. persze nem csak nyafog hanem tesz is érte régen 130 kiló volt és már sokszor egy hosszabb távú séta is megterhelő volt neki most meg simán legyalogol akár 3 kmert is sőt a lépcsőn is normálisan képes felmászni. persze eljön velem sokszor edzeni plusza munkahelyén is több 10 kmert gyalogol le mert olyan a munkája, de szeretem és ez a fontos, tesz azért hogy jobb legyen neki, de nem is eszik olyan sokat, régen sokat nassolt, rengeteget evett de most már alig eszik valamit, jó ebédnél, meg reggelinél elég nagy mennyiséget képes bekajálni, de ez minden. Ritkán eszik édességet, sütit tehát látni rajta hogy igyekszik hogy neki jobb legyen, de én elfogadom őt, bejön nekem, kedves, mosolygósabb lett miattam, az önbizalma is sokat változtatott rajta már könnyebben mer emberek közé járni, bár bulizni nem nagyon szeret főleg discoba járni, mondjuk én sem de havonta egyszer azért eljön velem mert kb én is annyit járok. Ha házibuliba megyünk, vagy csak simán összeülünk akkor mindig jön, neki ez a világa, és még én is vele vagyok így teljesen boldog, de zavarja őt hogy ahogyan kinéz és hogyan mutat mellette egy nála is alacsonyabb vékony törékeny lány sokszor van lelki ismerete amikor sétálunk kézen fogva az utcán és meglát egy jó pasit aki engem néz és őt hogy mi az hogy egy nála 2 szer olyan súlyosabb emberrel van együtt a csaj, de én nyugtatom hogy hagyja őt. Egy biztos hogy belsőleg egy aranyat ér a párom, szeretem őt, megbecsül, minden kölcsönös, köztünk és boldogok vagyunk, szüleim elfogadták őt, ő szülei is elfogadtak engem, sőt már a szüleink is ismerik egymást.

2013. dec. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én párom akkor volt macis mikor összejöttünk, 2 méter és 110 kiló körül, azóta viszont már elefánt, 140 kiló. 3 éve vagyunk együtt, szerintem szörnyű, hogy képes volt 30 kilót hízni, nem beteg, csak ellustul a francba. Szerencsére nem tohonya, kifulladó tipikus dagadt pasi, mert az erőnléte és az állóképessége sokkal jobb mint bárkinek akit ismerek, beleértve nagyon sok fitnesszmániás gyurmagyurit, de engem borzasztóan zavar ez a mértékű elhízás. Türelmes voltam vele, adtam neki időt hogy leadja amit egyébként hamar szedett fel, de a lelkesedése egyik napról a másikra elmúlik, visszaül a számítógép elé, zabálja a chipset meg a kólát és csak nyavalyog, hogy tudja hogy el fogom hagyni valami vékonyabb pasiért. Eleinte ez meg sem fordult a fejemben, mert szeretem, de most már ott tartok hogy elegem van ebből az egészből, hogy arról szól már szinte minden, hogy ő sír hogy kövér, és ki akarja csikarni belőlem a vallomást hogy de nekem akkor is ő lesz az ideálom, ha már Jabba méreteit ölti.

Kérdező, te meg hagyd hogy leadja azt a 10 kilót, ha magával nem elégedett akkor régen rossz, szerencsére úgy nézem a te párod nem az a kategória, aki még akkor is jónak tartja magát, ha már mozdulni alig bír a zsírtól.

2013. dec. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én párom is pufi és néha rájön az ötperc, hogy biztos nem is tetszik nekem. Néha persze hülyeségből piszkálom, de akkor csak röhögünk rajta. Ő 178 cm magas és 83 kg, szóval csak a pocija nagy egy kicsit, meg van egy pici tokája, de ha elég idejig győzködöm róla hogy imádom úgy ahogy van akkor abbahagyja. Amikor meg megdícsérem, hogy jól néz ki, vagy csinos, vagy jól áll rajta egy naci vagy ing akkor tisztára kivirul. Szerintem próbálkozz te is egy pár bókkal, nálam segített.
2014. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!