Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkozzak még vele?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy irta egy lany ( aki nagyon fontos nekem) hogy 2 legjobb baratja van. Én és egy masik gyerek.

de facebookon állandoan a masik gyerekkel fotozkodik, irogat neki az uzenofalán sziveket stb. Nekem is irja hogy puszi meg szeretlek meg minden, de csak privatba. ( a csaj meg a srac magyarországon élnek , én amerikaba)

szoval lehet hogy most azert foglalkozik, vele többet, mert a srac ottvan en meg itt, es ha majd hazamegyek, akkor velem fog foglalkozni? vagy mondjam meg a lanynak hogy mar csak 1 legjobb baratod van es töröljem le mindenhonnan? ( az nehez lesz mert mar 2 eve ismerem, az egyik volt baratnom) Vagy mit tegyek? beszeljek vele tovabb mintha mi sem tortent volna? es legyek en is mas csajokkal?


2013. dec. 5. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem aludj egyet.
2013. dec. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a volt barátnőd akkor nyilván nem fog publikusan félreérthető dolgokat írni neked, hiszen már jártatok, lehet valaki azt hinné megint több van köztetek és ezt próbálja megelőzni. De persze az is lehet, hogy mivel a másik sráccal élőbb a kapcsolat, ezért közelebb áll hozzá.
2013. dec. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szóval ne aggodjak, mert a ay a srac is a volt baratja
2013. dec. 6. 00:01
 4/7 anonim ***** válasza:
"Én és a másik gyerek"..tényleg gyerek vagy :) persze tiltsd le mindenhonnan .. :DD
2013. dec. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen 14 vagyok, gratulalokhogy eszre vetted^-^ te meg egy irto nagy ko.csog lehetsz!
2013. dec. 6. 05:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor te még egy kis here vagy, vegyél be fél doboz hashajtót és altatót, majd igyál rá jó sok vizet! Reggelre nagy meglepetésben lesz részed! :)
2013. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
te is csak azert tudod ilyen jol mert ezt csinalod te aranyerseggü kulagep
2013. dec. 8. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!