Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelemkalkulátor szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelemkalkulátor szerint nem illünk össze. Szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés
Az én nevem Rebeka az Ő neve Péter, a szerelemkalkulátor szerint csak 24% az egyezés...szakítsak vele?
2013. dec. 6. 03:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen, lehetőleg minél előbb. Legközelebb ezt már előre nézd meg...
2013. dec. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
szakíts
2013. dec. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Ez ugye nem komoly???
2013. dec. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Előző, valószínűleg nem komoly, csak az a szomorú, hogy a kérdezőben se véletlenül merült fel ez az ironikus kérdés, mert akár komoly is lehetne.
2013. dec. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Baráti körben van egy pár, akik kb. 4 éve vannak együtt, a lehető legjobb kapcsolatban. Na, most beírtam a nevüket , és 0% ot mutatott. Akkor nekik szakitaniuk kéne?
2013. dec. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 QueenRavenna ***** válasza:
Szakíts hát!
2013. dec. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
54%
ne szòrakozz hogy egy hülye szerelem kalkulàtornak hiszel.? azok ugy sz*rok ahogy vannak.. ezt hogy mennyire szereted vagy mennyire nem neked kell érezned.. de NE annak az izének higyj.. bár ez az én véleményem. azért remélem segitettem
2013. dec. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
14%
Nekem is volt olyan hogy a lánnyal imádtuk egymást, de a szerelemkalkulátor 18%ot mutatott, ezért szakítottunk ://
2013. dec. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Remélem, ez csak egy unatkozó 40 éves kocka kamukérdése, mert az nem létezik, hogy valaki ennyire ostoba legyen!
2013. dec. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

:D

feltétlenül

2013. dec. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!