Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Melyik utat valasszam?

Figyelt kérdés

A baratommal egyutt vagyok 15 honapja, es par honapja elegge elhanyagol... majdnem , hogy minden nap sirtam miatta . beszeltem hozza es nem is figyel., folyton a barataival volt. megigerte , hogy velem tolti azt az idot amit megbeszeltunk, aztan a haverjai miatt lemondta... stb... par hete elegem lett ebbol es elterveztem , hogy szakitok.. de mint mondtam, ha probaltam vele beszelni leszarta.. azert meg egy smsben nem akartam , szerintem ez jobb szembe mondani..


Kozben meg megcsaltam egyszer egy fiuval egy csokkal. A fiunak megmondtam, hogy meg mindig baratommal vagyok es , hogy milyen a kapcsolatom baratommal. Megkertem, hogy hagyjon addig beken amig ezt lerendezem parommal , es ha akarja meg akkor utana felhivom es elmehetunk randizni.


Tegnap vegre lattam baratomban egy kis erzelmemt, es erdeklodest . Gyorsan megkertem, hogy hallgasson vegig, nagyon fontos a kapcsolatunkrol szeretnek beszelni. Erre o mondta , hogy nem en szeretnek elobb beszelni velem. Ezt mondta " rajottem, hogy milyen szemet vagyokmveled mostanban. Nem tudom , hogy miert de nagyon rossz hangulatban voltam , es ha itthon voltam csak veszekedtem veled, igy eldontottem , hogy kevesebbet leszek veled. De hat ezzel is megbantottalak. Igy inkabb azt az utat valsztom, hogy ezt oszinten elmondom neked, igy tudni fogod , hogy miert viselkedtem igy es ketten megtudjuk ezt oldani, es megtalalni a rossz hangulat okat anelkul , hogy megbantanalak .. "


erre en igy ledobbentem. Ez a beszede mindent megmagyarazott nekem, es nem mondtam el a megcsalast.

Itt most az lenne a legjobb ha enis oszinten elmondanam , hogy mi tortent?

Ezert o biztos szakitana, azt tudom. De viszont ha o is oszinte lett volna velem az elejen akkor en azt a csokot sohasem tettem volna meg. Beleorulok, es nemtudom melyik faj jobban, a buntudat vagy a szakitas ezek a szavak utan.

Elore is koszi a segitseget !


2013. dec. 6. 04:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki, elérted a célod és a barátod megnyílt, miért rúgnál fel emiatt mindent?
2013. dec. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy csók még nem megcsalás.
2013. dec. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 GentLnazi ***** válasza:
A könnyebb és biztosabb utat fogod választani,nem pedig azt ,hogy elmondod,bár pasid igy is ugyis lesz xDD
2013. dec. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!