Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a barátom, és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátom, és mit csináljak? (részletek lent)

Figyelt kérdés
A barátom egy ideje nagyon elhanyagol, és nem olyan figyelmes és törődő mint szokott lenni. Körülbelül egy hónapja ilyen, már az esetek többségében én keresem őt, és egyre jobban úgy érzem hogy én jobban szeretem őt, mint ő engem. Eddig ugyanannyira szerettük egymást. Sok másik fiú és férfi próbálkozik nálam, és őt ez nagyon zavarja. Mindigis inkább fiú barátaim voltak,mert bennük jobban megbízok, és ez most is így van. De nem akarok tőlük semmit, csak az a baj hogy a legtöbb teljesen belém szeretett, és merészebbnél merészebb módszerekkel próbálkoznak. A szerelmemet ez nagyon zavarja, és úgy érzi hogy nem veheti fel velük a versenyt, pedig szó sincs semmiféle versenyről. Nem veszem számításba őket. Azt mondtam neki hogy ha túl kéne lépnem rajta, akkor is mindenkiben őt keresném, és nem lennék boldog. (Komolyan mondtam) Erre azt válaszolta, hogy ő nem is tudna rajtam túllépni. Egyik este is írt egy sms-t, hogy szüksége van rám, és nem akar elveszíteni. Tehát tudom hogy szeret,de miért viselkedik így? Egyszer annyira tartózkodó volt, hogy elsírtam magam amikor megölelt. De még mindig ilyen! Szóval miért csinálja ezt? Mit tegyek?

2013. dec. 6. 07:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem VELE beszéled meg?!?!?
2013. dec. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán fél a csalódástól, bemeséli magának hogy mi van ha mégis van valami az állítólagos férfi "barátokkal" nem csak barátság. Jó hogy nem hiszi el hogy csak barát! Te hogy éreznéd ha minden nap nőkkel venné körül magát, és azt mondaná hogy csak jó barátok! Nem igazán akarnál hozzáérni...
2013. dec. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: megpróbáltam, nem is egyszer, a vállán sírtam emiatt, komolyan megbeszéltük többször is, mégsem változott semmi.

Második válaszoló: Szóval szerinted azért ilyen tartózkodó velem, mert rosszul esik neki,féltékeny, és ezért tudat alatt kicsit haragszik rám?

2013. dec. 6. 08:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A #2-ik válaszóló vagyok.


Azért ilyen mert nem érzelem mentes irántad, fél közel engedni magához, mert úgy érzi, attól fél hogy ölelve, és mosolyogva szúrod hátba, és az jobban fáj, fél a fájdalomtól.. Természetes reakció. Taszítani akarja az egészet magától ami fájó lélekben neki...


Más tippem nincs, Én így vélekedek erről. 31/F

2013. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már mindent értek, nagyon szépen köszönöm! Jobban fogok figyelni rá, a többieket meg teljesen leállítom. Már teljesen azt hittem más van a dologban...:\
2013. dec. 6. 09:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, hogy pasikkal barátkozol, mert tényleg tök jópofák, meg sokszor egyszerűbb velük, mint a csajokkal. De ha valaki Rád nyomul, azt egyből "irtsd ki", mert egy időzített bombát senki sem akar a barátja/barátnője mellett tudni. Ha belegondolsz, Neked hogy esne, ha lenne a pasid mellett egy ultrabombázó, aki nyíltan rá pályázik, a barátod meg kacagva legyintene, hogy "Áhh, hagyd, _csak_ barát"... Neked is gyomorideged lenne.
2013. dec. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Teljesen igaz, ebbe bele se gondoltam... Pedig logikus.
2013. dec. 6. 09:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2013. dec. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fél éve, de ő most szerelmes először igazán. Én nem most vagyok először őszintén szerelmes, már volt valaki akit jobban szerettem még magamnál is,de őt még nála is jobban szeretem. Ő a mindenem.:)
2013. dec. 6. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!