Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a kapcsolatunkkal?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, egyetemisták vagyunk. Tegnap összevesztünk, mert a barátom mindent lesz.r.


Után egyetemre járni, nem érdekli semmi, csak az, h dolgozzon és pénzt keressen. A semmi alá tartozik, én, a családja és a barátai, az egyetem. Csak a cége érdekli. Nem tudja megérteni, h nekem miért nem elég, h hétvégente egyet dugunk és annyi. Én szervezem a közös programokat, keresem a társaságát, de minden nyűg neki, még én is. Neki elég lenne, ha heti egyszer találkoznánk, és egyszer beszélnénk. Ez már régóta megy. Miért nem érdekli semmi? Olyan nehéz vele így együtt lenni. Annak kellene a természetesnek lennie, h élvezi az együtt töltött időt, h érdeklődünk a másik iránt, nem? Amikor másodjára összejöttünk, megbeszéltük, hogy erre odafigyelünk. De mint mindent, ezt is leszarta. Mondtam, ha így megy tovább, vége, erre ő: neki minden mindegy.


2013. dec. 6. 12:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha más lenne a barátnője, akkor is ezt csinálná? Mivel tudok neki segíteni?
2013. dec. 6. 12:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Keress mást. Amiket leírtál abból úgy tűnik, nem vagy neki fontos.

Fáj, de ez van, és neked is jobb lesz, ha olyannal vagy, aki értékel és értékeli a veled eltöltött időt. Csak pazarlod rá az idődet.

2013. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még hogy nem érdekli semmi? Dehogynem a cége érdekli. Gondolom meg akarja alapozni a jövőjét, ehhez viszont sokat kell dolgozni. Nagyon sokat. Most nem Te leszel az életében a legfontosabb, és ahogy látod nem is az egyetem vagy a szülei, hanem Ő és az Ő jövője.

Az, hogy Te végigkíséred-e ezen az úton a Te döntésed. Ha neked ez kevés, akkor lépj.

2013. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szeret, ennyi.
2013. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!