Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első sorban fiúk válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sorban fiúk válaszát várom; jogosan akadnék ki a barátomra emiatt?

Figyelt kérdés

Azért írtam, hogy elsősorban fiúk választá várom, mert nem tudom, hogy férfiszemmel is jogosan akadok-e ki, vagy sem.

A következő a helyzet: 2 éve járok a barátommal. Előttem rengeteg lány barátja volt, a legjobb barátai is lányok voltak. Járt egy lánnyal előttem fél évet, és közben a legjobb "lánybarátja" tetszett neki...aztán összejött velem. Egyre kevesebbet ölelgett más lányokat, de nem azért, mert féltékeny voltam, hanem mert ő érezte magát rosszul. Volt egy lánybarátnője, akitől megkérdezte, hogy mit szólna, ha megcsókolná(állítása szerint azért, hogy kiderítse, mit érez iránta a csaj), utána megszakította vele a kapcsolatot. Én örültem, hogy őszinte és elmondta.

Utána kiderült, hogy idén kézenfogva sétált egy lány barátnőjével, aki olyan neki, mint a testvére. Nekem ez már a megcsalás kategóriát súrolta, de oké, elnéztem, nem akadtam ki.

Aztán úgy volt, hogy velem táncol szalagavatón keringőt(egy iskolába járunk, csak más osztályba-az én osztályomban velem táncol, és úgy volt, hogy én is vele az övében), mire közölte úgy, hogy ÉN KÉRDEZTEM RÁ, hogy mégse biztos, hogy velem táncol, mert egy osztálytársa(a kézenfogós csaj), akar vele táncolni met nincs párja. Mondom oké, legyen.

Kb. egy hete jött el előttünk egy csaj a suliban, és odaköszönt neki, hogy szia(nem is ismerte a csajt), majd közölte velem, hogy de kis cuki a csaj. Idáig tartott a tolerálós énem, és megmondtam, hogy ezt már ne, mire jött a kifogás, de hogy ő ironikusan mondta, mert nagyon ronda a lány. Utána akárhányszor eljött előttünk ez a "cuki" csaj, mindig közölte velem a barátom, hogy milyen ronda.

Ma történt, amin kiakadtam. Múlt héten egyik szünetben beszélgetett egy csajjal a haverja, és ő is ott állt velük. Másnap nem mentem suliba és ez a csaj ismerőse lett facebookon. Tegnap pedig megemlítette nekem a barátom, hogy:" Tudod kivel beszéltem tegnap? Az xy csajjal, és megbeszéltem vele, hogy egy nyomorék."-ezt mondja nekem. Mondom oké...99%-ban biztos vagyok, hogy nem a csaj írt rá a barátomra, hanem a barátom a csajra. Utána összetörtem és végig egy zombiként viselkedtem a suliban. A barátom kérdezte mi a baj,meg amúgy aranyos volt, de nem tudtam elmondani. Most kivagyok borulva. Ha elmondom neki ezt, szerintem azt fogja hinni, hogy korlátozom abban, hogy kivel barátkozhat...de ilyet nem csinálunk szerintem...meg amúgy nagyon sokat kedveskedik, meg segít amiben tud, meg megbeszéltük, hogy bármi van elmondjuk a másiknak!!

Viszont én ezt azért nem mondtam el neki, mert annyira fájt, és megakartam emészteni, hogy jogosan fáj-e....fiúk, ti hogy gondoljátok? ŐSzintén jöhet minden.

(Amúgy most csak a rosszakat írtam le a kapcsolatban, ezzel kapcs.)


2013. dec. 6. 14:54
1 2
 1/15 Költőnő? ***** válasza:

bocs, nőként mégiscsak:

h mondhat ilyet bárkire h nyomorék??????

pfejj!

2013. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy lány barátom aki kb testvére. Néha az ölembe ül, néha csak megölel, ami szerintem abszolút rendben is van. Soha semmit nem tudnék elképzelni vele, szerintem ő sem vele, csak így "eljátszadozunk". De a kézfogás. A kézfogás már más az én szemembe. Az egy kapcsolat, KÖTELÉK jelképe. Véletlenül se csinálnék ilyet, még csak barátommal sem. Nem hiszem hogy emiatt szakítanék egyből csak nem tolerálnám. Véleményem szerint abszolút érthető amit érzel. Állj most kicsit a sarkadra és legyél kemény. Ez már nem az a kategória hogy te szabod meg hogy kivel, mikor, hol, mennyi ideig találkozhat. Ez már zavarna. Az a szalagavatós dolog is mi már. Van egy párom, és komolyan nem velem van? Ne viccelj.
2013. dec. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értettem, de nem mertem rákérdezni. De azt mondta, hogy megbeszélte a csajjal. Gondolom poénból, a csaj emg vevő volt rá...de igazából erre már nem is gondoltam a mai után...
2013. dec. 6. 15:01
 4/15 anonim ***** válasza:

Amit lejött az irományodból: Barátod hozzászól egy lányhoz vagy egy lány hozzászól a barátodhoz és te vagy kicsapod a hisztit vagy naphosszat ezen a kattog az agyad ami után még nagyobb lesz a hiszti.

Nem tudom miért nem elég annyi, hogy téged ölel át, csókol meg, mondja hogy szeret, ecetera. Szerintem feleslegesek ezek a kiborulásaid mert vagy benne nem bízol vagy magadban.

A barátoddal meg meg kellene beszélned, hogy ne mondjon a szemedbe olyanokat más lányról, hogy cuki vagy aranyos, stb. De nem értem mire jó ez a folyamatos kiborulás meg hiszti... Beszéljétek meg!

2013. dec. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, neked is köszönöm!!:)

Igen, én is így vagyok a kézfogással. De én azzal is, ha más lány bele ülne az ölébe(ne értsd félre, ezt nem ellened mondom!). De megbocsáltottam mert tudom, hogy szeret. A szalagavatósat már kevésbé tudtam mert nagyon fájt, ez a mai meg..

Lehet tényleg a sarkamra állok. Nem egy báb vagyok akinek fájdalmat okozunk...

2013. dec. 6. 15:03
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát nálam ez már a kicsapta volna a biztosítékot.
2013. dec. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én lány szemmel mondom neked hogy ha én lennék a helyedben akkor már rég nem élne semelyik. Egy kicsit észhez tèrhetne hogy nem kell mindig minden lányt a keblére vennie. Ha ismerős és köszön akkor semmi gond. De így... Póráz kène ilyenkor a pasikra.
2013. dec. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Singularity!

Bocs, de te hülye vagy.

Írta a csaj, hogy tolerálta, amiket csinált, meg minden szar, és akkor neked az jön le, hogy mindenen kiveri a hisztit?

Gondold már bele magad a helyzetébe, te hogy reagálnád le, ha lenne egy barátnőd, és más pasikat ölelgetne, mással akarna táncolni, ráadásul kézen fogva járkálna vele?

2013. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! :)

Singularitynek abban van igaza, hogy RÉGEN tényleg mindent hisztivel reagáltam le. Mindent.(pl nem vette észre, hogy aznap iskolában vagyok pedig elméletileg keresett is a suliban, és délután írt rám, hogy hol voltam), meg ilyenek.

Tényleg minden héten hisztiztem, aztán majdnem szakítottunk így megjavultam.

Most viszont ez nagyn fáj.:)

Az a baj, hogy kidobni nem tudom, de ha elis mondom neki, nem lesz jobb nekem, mert fáj. Nem tudom ezen mi segít, de olyan üresnek és kihasználtnak érzem magamat.

2013. dec. 6. 15:12
 10/15 anonim ***** válasza:
Habár Singularity kollégám legtöbb esetben értelmes válaszokat ad, szerintem most alaptalan volt amit mondtál. Figyelmesen olvastad? Ez inkább az a tipikus betelik a pohár mint sem a hisztizés. Még férfiként se tűrtem volna el talán ennyi dolgot. Mármint nyilván nem csaptam volna ki a balhét de már szóvá tettem. A kérdező, csak tűrte, tűrte aztán elpattant a húr, hiába hogy pont egy apróbb dolognál( Mert valljuk be az azért nem volt annyira vészes mint a többi), de nem is ez a lényeg. Nagyon elengedte magát a barátja!
2013. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!