Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok egy ilyen fiúról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés

Néhány nappal ezelőtt az egyik osztálytársam bevallotta nekem, hogy szerelmes belém már nagyon régóta. Mit is mondjak, elsőre teljesen megdöbbentett a bejelentésével, úgy szinte mindenkitől vártam volna egy ilyen közlést, csak tőle nem.

Tudni kell a fiúról, hogy egészen különleges természete van: első és még második ránézésre is egy magányos, visszahúzódó, elég esetlen srácról van szó, de én már rájöttem, hogy valójában teljesen más tulajdonságok jellemzőek rá. Az valóban igaz, hogy nincs túl sok barátja, de egyszerűen annyira különleges és furcsa személy (mindezt sokkal inkább jó értelemben mondva), hirtelen nem is tudom, melyik jelző lenne a legjobb a tulajdonságai bemutatására. Már a kinézetében van valami egészen magával ragadó: szőke haja és nagy zöld szemei vannak, amibe ha valaki jobban belenéz, csak akkor láthatja, hogy mennyire mély lelkű és gondolkodású emberről van szó, aki tényleg mindent jól átlát. Emellett pedig biztos vagyok benne, hogy a vallomása teljes mértékben igaz, mert miután jobban is átgondoltam a dolgot, annyira érezni rajta, hogy tényleg mennyire szeret engem.

A legérdekesebb pedig az egészben az, hogy én tényleg szinte mindenben a teljes ellentéte vagyok a srácnak: egy állandóan pörgő, életvidám, mondhatni hiperaktív lány, aki sokszor ezerszer többet beszél, mint kellene. Ha ezek ellenére tényleg belém szeretett, akkor az ellentétek nem csak a mágnesnél vonzzák egymást :)

Nektek mi a véleményetek egy ilyen típusú srácról, és egyáltalán mint emberről? Hogy őszinte legyek, én elsőre azt mondtam, hogy a világ összes emberével járnék, csak vele nem, de ahogy múlik az idő, egyre inkább kezd megváltozni a véleményem az egésszel kapcsolatban :)

18/L


2013. dec. 7. 16:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nem kell, ide vele. De tüstént.
2013. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha ezt a szemébe mondtad, akkor nagyon szemét csaj vagy! (remélem nem tetted ezt) én is ilyen vagyok, csak ránézésre valamivel jobbnak tűnök, nem egy magányos esetlen fickónak, és sok lány akart már járni velem
2013. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
#1 ha csak az kell hogy szerelmet valljak Neked, ám megteszem :)) (bár a szem és a hajszín nem stimmel...)
2013. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Költőnő? ***** válasza:

h mi?

hát ha valóban jó ember, akkor az, h ő valszeg nem törölné beléd a lábait mint az ún menő srácok.

2013. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jaj, 4es, pedig pont a "szőke haja és nagy zöld szemei vannak"-on akadt meg a szemem.
2013. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Uram Isten... Tisztára mintha az én történetem lenne. A srácnak szintén zöld szemei vannak, szintén nagy gondolkodó, bár neki sok barátja van, mert mindenki kedveli, de nagyon nagyon kevesen ismerik igazán. A kevesek közé tartozom én is. Hihetetlenül okos, de nagyon-nagyon sebezhető. Ezt kevesen tudják róla.

Én is visszautasítottam, és én is utólag bántam meg, és ő is az osztálytársam. És rajta is nagyon látszott, hogy komolyan gondolja...

Micsoda véletlenek. :)


A kérdésedre: KELL KELL KELL KELL. Ha már az én gondolkodómmal elrontottam...

2013. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ettől féltem #6 :(
2013. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nyolcaska, ha vörös hajú-kék szemű vagy, akkor is jöhetsz. Ezen ne múljon! :D
2013. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Figyelitek? már becézget.. csak még a szín ízlésén kell picit csiszolni, hogy ne pumuklira vágyjon.. :D
2013. dec. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez a zsánerem, ugyanmár. :D
2013. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!