Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen ragaszkodó a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ragaszkodó a párom?

Figyelt kérdés
Nem anyagi dolgokról van szó, félre ne értsetek. Egyszerűen az az érzésem van hogy semmi sem elég jó a páromnak. Ha elmegyek itthonról akkor az a baj, merthogy "együtt lehetnénk", ha itthon maradok akkor meg semmi sem jut az eszébe mit is kezdjünk magunkkal. Elegem van már ebből.. Lassan ebből az egészből...
2013. dec. 7. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Jusson neked valami az eszedbe mit is kezdhetnétek magatokkal.
2013. dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megsúgok egy apró tippet, lehet, hogy még nem hallottál erről: KOMMUNIKÁCIÓ.
2013. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindig én mondom mi legyen, mert semmi sem jut az eszébe... szóval a kommunikáció MŰKÖDIK... csak éppen nincsen a páromnak semmi kedve semmihez, mert a gép előtt éli az életét (imád játszani)... kicsit elegem van -.-
2013. dec. 7. 17:06
 4/7 A kérdező kommentje:
amúgy meg a problémám leginkább az, hogy ha nem is jut eszébe semmi, miért akarja mégis hogy itthon unatkozzak mellette... mert ha elmegyek akkor meg az a baj...
2013. dec. 7. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nem bírnám a helyedben. :/ Elhiszem, hogy kezd eleged lenni. Nem tudom beleképzelni magam a helyzetedbe, de próbálj valamit kitalálni, ami észhez téríti. Csinálj olyat, amiről tudod neki nem tetszik. Vagy hasonlók.
2013. dec. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kommunikációt nem úgy értettem, hogy elmondod neki, mit akarsz, mert ő nem mond semmit... Úgy értettem a kommunikációt, hogy leültök és MEGBESZÉLITEK A PROBLÉMÁKAT. Elmondod, mi zavar téged, min kellene változtatnia ahhoz, hogy ez KAPCSOLAT lehessen, mert ebből neked így - alapvetően teljesen jogosan - eleged van.
2013. dec. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk erről nem egyszer, ilyenkor besértődik. Aztán megy minden úgy, ahogy eddig. Lehet hogy felesleges is már ez az egész ami köztünk van...
2013. dec. 8. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!