Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs sok harmincasnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs sok harmincasnak stabil párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És soknak miért van?
2013. dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem azért nincs, mert nem találtam olyat, aki társam lenne. Igaz, nem vagyok még harmincas.
2013. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még épp, hogy nem léptem be a 30-asok körébe. De talán azért mert néhányuknak elválnak az útjaik. nálam 4 hete volt ez. Ki tudja ki mióta van egyedül.

30 akárhány évesen sem könnyű szert tenni kapcsolatra. Te szerinted viszont akinek ugye 30 akárhány évesen nincs annak már 30 éves kora előtt kellett h kialakuljon kapcsolat. Noss van akinek meg az nem sikerült.

2013. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

vagy: mert 30-as éveire hagyták el

vagy: csak azért van a párjával, mert már 30, közben szerelem sehol

vagy: a 30-as pasik 20-as nőkre mennek, a 30-as nőknek meg nem kell 40-es férfi

vagy: anyagiak miatt. ha m.nélküli vki, akkor nem kell ált-ban

stb

2013. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pasiknál: mert még "kiélni" akarnak, és nem megállapodni.


Nőknél: mert aki korban hozzáillő lenne, azok között sok a gonosz soviniszta, akik csak a huszonpáréveseket tekintik nőnek, a negyven körüli férfiak pedig, mondjuk ki, legtöbb esetben öregek egy harminc és egy pár éves nőhöz.

2014. ápr. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!