Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan hogy elsőre ellensz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy elsőre ellenszeves emberből lett nagy szerelem? Mi okozta a fordulatot?

Figyelt kérdés

Kérlek meséljétek el, ha volt veletek ilyesmi. A családi körben van egy ilyen, és nem tudom egészséges-e az ilyen kapcsolat?

Volt ilyenből pofáraesésetek?



2013. dec. 7. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, 2 is.

Elöször bunkónak tüntek, nem tetszettek, aztán ahogy megismertem öket, aranyosnak tüntek, beléjük szerettem, aztán pofára estem, ennyi röviden

2013. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De attól még lehet, hogy valakinek bejön
2013. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Régebben 6 évvel ezelőtt volt ilyen. Volt egy lány akivel semmiben nem értettünk egyet több összetűzésünk is volt, kissé ellenszenves is volt, majd szó szót követett aztán lefeküdtünk és pár évig együtt voltunk.
2013. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem is mint #1 nél.

csak nem feltételes módban.

bunkók voltak, menekültem, elővették a kedves, hősszerelmes stílt, elhittem, beleszerettem, és a végén pofára estem. az ilyenek hamar ki is szerelmesednek.

2013. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*styl-t
2013. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi fel evig veszekedtunk, martuk egymast, aztan az exem miatt reszegen cseteltunk egyszer s utana minden 180fok lett :P fel evig nyilt titok volt iranta az erzesem, aztan belepett mas a kepbe, rogton akart. Ezt 2 evig elnyomta, majd kitort belole, piszkosul osszevesztunk, s most az a meglatasom h egy egoista bunko
2013. dec. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!