Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire kis nyuszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire kis nyuszi vagy valami más?

Figyelt kérdés

Barátommal még csak pár hónapja vagyunk együtt, de mivel már régebb óta ismerem ezért már elkezdtünk beszélgetni a szexről pár hét után, és le is feküdtünk eddig egyszer. Viszont előtte csinált olyanokat hogy full meztelenül feküdtem mellette, csókolóztunk aztán egyszer csak azt mondja hogy most fáradt, inkább aludjunk, majd reggel..... Aztán később azt mondta hogy eszébe jutott egy rossz emlék és elvette a kedvét (el is mondta de igazából sztem kifogás) utána mikor először lefeküdtünk akkor nem állt fel neki.. vagyis felállt, de akárhányszor ott tartottunk hogy na akkor most gumi felhúzás mindig szenvedett és újra kellett kezdeni az egészet. mondjuk nagyon látszott rajta hogy zavarban van utána el is mondta hogy nagyon izgul. Többször is együtt aludtunk már de ő mindig álmos, fáradt, vagy majd reggel, stb. Sokszor kérdezi hogy : szexelünk? vagy: akarsz szexelni? ami szerintem kiábrándító mert miért ne akarnék? ne tervezzük már meg hogy na most akkor szexeljünk... támadjon le.. szerintem legalábbis. Megkérdeztem hogy hány lánnyal feküdt le eddig, mert ugye így szűznek nézni az ember, és elmondta hogy még nem sokkal, és régen volt ezért ilyen. Hát..nem tudom rengeteget jár bulizni, haverjaival inni ide-oda, egész nyáron is szingli volt minden fesztiválon és bulin ott voltak és akkor nem mozdult rá egy csajra sem? van ilyen?? én valahogy furának tartom. Viszont nagyon aranyos és érzem hogy tényleg szeret. Nos, akkor most belefutottam egy "kisangyalba" vagy valami sántít?

18/l


2013. dec. 7. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tisztázd vele,hogy szeretsz szexelni.

Más lány kicsapná a balhét ha letámadná ettől id félhet.

2013. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jól érzed, valami nagyon sántít!
2013. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem elképzelhetetlen, hogy nem mozdult rá senkire. ha szűz akkor nagyon is elképzelhető. (és szerintem 100%, hogy az)
2013. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hááát.

-Lehet nagyon ideges. (És ebből még származhat más ispl, hogy lelankad neki)

-Fél, hogy hamar elmegy

-Nem volt még senkivel, csak vetített

-Ezek mind együtt.


A meleg részt direkt nem írtam, mert nem hinném, hogy az.

2013. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Látszik rajta hogy nagyon kis félénk. amikor először lefeküdtünk nagyon gyorsan vert a szíve és mintha még remegett is volna az elején.. de azt mondta hogy 3 lánnyal lefeküdt de nem sokszor, és már régen.. ami eddig szerintem okés, elviselem ha egy pasi bénázik az elején mert én örlük neki h nem olyan tuskó mint a többi akik minden 2. csajt megd*gják... de ez nekem akkor is fura.
2013. dec. 7. 17:53
 6/11 A kérdező kommentje:
jó mondjuk ha egész nyáron kavart volna meg bulikban csajozna nyilván nem lenne ilyen,tehát akkor alapból vagy szűz volt, vagy igazat mondott..
2013. dec. 7. 17:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Figyelj.

Vedd a kezedbe az irányítást. Mond neki ( félig meddig őszintén), hogy nem érdekel meddig tart, vagy milyen lesz, csak szexelni kívánsz. Persze megfelelő körítő szöveggel. Tanuljátok meg egymást.

2013. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is szűz volt, de az, hogy hárommal lefeküdt, az szinte kizárt.

De mindegy is, próbáld megnyugtatni, és nyomulj rá, csak összeszedi magát.

2013. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Érdekes módon én is ilyen vagyok. Amikor a barátnőmmel eljutottunk oda hogy szeretkezzünk akkor bepánikoltam, igaz jóval előtte is voltak ilyen "élményeim" mert nem mertem közeledni a lányokhoz, de érdekes módon ha interneten vagy iskolába kellett csajozni vagy társaságba akkor mindig nyomultam a nőkre, picit furcsa vagyok ilyen téren mert ismerősöknél sosem volt ilyen gond.

Nekem lány barátaim is vannak, egyikkel legjobb barátok vagyunk, megbízunk egymásba maximálisan, tényleg jó minden. Én is szűz voltam de egyszer volt egy nagyon ütősre sikerült buli nagyon szétcsaptam magam életemben először. Akkor ugye éjszaka elmentem a lány haveromhoz már kezdtem józanodni de még mindig nem igazán álltam a lábamon a csaj haverom beengedett mivel hajnali 2 volt így buszom sem volt és lefeküdtem az ágyába majd kiderült hogy nagyon kívánjuk már egymást, és megtörtént a dolog, de nem igazán emlékszem mivolt, nem is éreztem azokat az ingereket amiket az első alkalommal csináltam a barátnőmmel.

Nos a barátnőmmel fél éve vagyunk együtt első kapcsolatom, 20 éves vagyok jó minden, és amikor szexelni akartunk bepánikoltam, elmondtam neki hogy félig szűz vagyok mert egyszer feküdtem le csak egy lánnyal azt is részegen tettem és nem igazán emlékeztem a dolgokra. A barátnőm nagyon megértő volt ilyen téren, nyugtatott simogatott, mondta hogy már csinálta egy szűz fiúval így mondta hogy akkor lassabban fog haladni. persze volt amikor annyira beindultam hogy már csak úgy téptem le a ruháit, és jól letepertem majd smárolás minden, ki is nyaltam őt, élvezte mondta hogy ahhoz képest hogy most csinálom először baromi jól csináltam, de amikor a behatolásra került volna a sor akkor totál bepánikoltam lelankadt, én megmerevedtem, legszívesebben kiszaladtam volna a szobából, de nyugtatott mondta hogy minden rendben, majd ő lesz felül és segít nekem, ne aggódjak ez normális.

Nem mentem el hamar, igaz hogy gyakorlatilag nem voltam szűz de baromira élveztem és akkor hirtelen minden jóra fordult.

Az a baj velem hogy kövér vagyok, viszonylag alacsony és csúnya is bár sokan mondták hogy nagyon vonzó a tekintetem és a barátnőmet is így csábítottam magamhoz, mert volt egy alkalom amikor szemeztünk és mosolygott rám majd ő jött oda hozzám mert én akkor is pánikoltam és mondta hogy ne meneküljek el mert ismeri az ilyet és hogy most beszélni akar velem miért is csinálom ezt, megbeszéltük a dolgokat, randi minden megvolt, azt gondolta szűz vagyok a kinézetem miatt meg hogy otthon ülő vagyok de amikor megmondtam neki hogy milyen múltam volt ledöbbent, de elfogadta mondtam hogy besokalltam depis lettem, bár annyira nem mert jártam emberek közé.

2013. dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De nem értem miért parázik, engem tényleg nem érdekel ha nem bírja sokáig vagy bénázik, az a lényeg hogy együtt legyünk aztán majd egyre jobb lesz. Nem értem miért próbálja meg minden pasi szééép lassan kihúzni mondjuk 20 percig az aktust, amikor egy gyors 5 perces élvezetesebb tud lenni, szerintem.. de hát kinek mi, majd elmondom neki is ha találkozunk
2013. dec. 7. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!