Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mire véljem milyen viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem milyen viselkedés ez?

Figyelt kérdés

Van egy fiubarátom vagy már tiz éve, neki még soha nem volt párkapcsolata tudtommal. Nekem több is a tiz év alatt, de mikor nem akkor se lett köztünk semmi ezt már többször tisztáztuk is.

Most két éve van egy kapcsolatom, ami olyan komollyá vált, hogy a napokban lesz az eljegyzésünk.

Mikor ezt megtudta a fiubarátom annyit mondott, hogy ne találkozzunk többet, mert nem szeretne zavarni és hogy mindig is tudta hogy ő csak egy pótlék az életembe meg nem szeretne pótkerék lenni a párom és én közös életünkbe és kiméljem meg ezentúl őt a magánéletemtől, szóval inkább ne is beszéljünk többet.


Most ez mi? Nem értem az egészet, mire fel ez részéről? Próbáltam beszélni vele, de emailre nem válaszol, telefont nem veszi fel.

L/27


2013. dec. 7. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs férfi -nő barátság, csak ha elég csúnyák egymásnak
2013. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szegény srác :(

Faszom,igazságtalan az élet és sok jófiú elvérzik benne.És kérdező tudod mi a legnagyobb baj?Hogy észre se veszed,hogy ezzel tört döfsz a srác szívébe!

2013. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:

azt h csóri a pálya szélén ült és remélte, h egyszer majd ő is beállhat játszani.

tudod két dolog

egy. MINDIG van jele, h a másik többet érez.

kettő. attól h meg van beszélve vmi még nem biztos h úgyis van. Valszeg beleegyezett h a közeledben maradhasson, de jó eséllyel mindig voltak érzései irányodban

2013. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!